Msze Święte

W tygodniu:
7:00, 18:00

W Niedziele i Święta:
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

TRANSMISJA ONLINE

Kancelaria parafialna

Wtorek, Środa: 
16:00 - 17:30

Czwartek, Sobota:
8:00 - 10:00

Śp. Maria Gruszka
 
1. 12.08.2020 r., godz. 18.00 - od chrześnicy z rodziną
2. 19.08.2020 r., godz. 18.00 - od brata Piotra z rodziną
3. 26.08.2020 r., godz. 18.00 - od siostry z rodziną
4. 02.09.2020 r., godz. 18.00 - od bratowej z synem z rodziną

 

Śp. Jerzy Wojsław

1. 5.08.2020 g. 18.00 od Rodziny Musiałów
2. 12.08.2020 g. 18.00 od Rodziny Musiałów
3. 19.08.2020 g. 18.00 od kolegów z pracy
4. 28.08.2020 g. 18.00 od Zofii Dadał z rodziną z Długołęki
5. 16.09.202 g.18.00 od Grzegorza Garwol z rodziną z Krynicy
6. 28.09.2020 g. 18.00 od Bronisława Kamińskiego z rodziną z Nowego Sącza
7. 7.10.2020 g. 18.00 od Ireny Popiela z rodziną z Nowego Sącza
8. 28.10.2020 g. 18.00 od rodziny Knutelskich
9. 11.11.2020 g. 18.00 od Teresy Bańkosz z dziećmi
10. 25.11.2020 g. 18.00 od Józefy Mazur
11. 3.12.2020 g. 6.30 od kuzynek żony
12. 8.12.2020 g.6.30 od mamy Janiny
13. 9.12.2020 g. 18.00 od Rafała Dara i Anety
14. 16.12.2020 g. 6.30 od siostry Małgorzaty z rodziną
15. 23.12.2020 g. 18.00 od Teresy Myjak z rodziną
16. 22.02.2021 g.18.00 od brata Pawła z Ewą i dziećmi
17. 26.03.2021 g. 18.00 od chrześniaka Daniela z rodziną
18. 9.04.2021 g. 18.00 od cioci Stanisławy Dara
19. 3.05.2021 g. 16.30 od Krystyny Wiśniewskiej
20. 15.05.2021 g. 18.00 od cioci Stanisławy Dara

 

śp. Zofia Grabiec

1. 5.08.2020 g. 18.00 Od Rodziny Więckowskich z Michałowic
2. 7.02.2021 g. 18.00 od Anny i Janusza Więcławskich z rodziną

 

Śp. Józef Zydroń
 
- 28.07.2020 godz. 18.00 - od Parafialnego Zespołu Caritas
- 5.08.2020 godz. 18.00 - od Parafialnego Zespołu Caritas
- 12.08.2020 godz. 18.00 - od Parafialnego Zespołu Caritas
- 19.08.2020 godz. 18.00 - od rodziny Jurek
- 29.07.2020 godz. 18.00 - od Straży Honorowej NSPJ
- 22.08.2020 godz. 7.00 (miesiąc po śmierci) - od żony Marii
- 29.07.2020 godz. 18.00 (7 dni po śmierci) - od rodziny
- 26.08.2020 godz. 7.00 - od syna Pawła z rodziną
- 26.08.2020 godz. 18.00 - od rodziny Wójtowicz i Hebda z Okocimia
- 27.08.2020 godz. 7.00 - od córki Małgorzaty i Grzegorza
- 28.08.2020 godz. 7.00 - od wnuka Krzysztofa z rodziną
- 28.08.2020 godz. 18.00 - od rodziny Wójtowicz i Hebda z Okocimia
- 29.08.2020 godz. 7.00 - od siostry Celiny
- 31.08.2020 godz. 7.00 - od Marii i Stanisława Migdałów
- 2.09.2020 godz. 18.00 - od rodziny Wilkosz - Majewicz
- 9.09.2020 godz. 18.00 - od rodziny Szpilów z Jadownik
- 16.09.2020 godz. 18.00 - od rodziny Kołdrasów z Brzeska
- 23.09.2020 godz. 18.00 - od rodziny Porwiszów z Okocimia
- 28.09.2020 godz. 18.00 - od koleżanek z pracy córki Małgorzaty
- 30.09.2020 godz. 18.00 - od rodziny Sosinów
- 7.10.2020 godz. 18.00 - od Stanisławy Natonek z rodziną
- 14.10. 2020 godz. 7.00 - od Elżbiety i Janusza Krasuskich
- 21.10.2020 godz. 7.00 - od szwagra Ludwika z żoną
- 22.10.2020 godz. 7.00 - od Macieja Wójtowicza z żoną
- 23.10.2020 godz. 7.00 - od Marcina Wójtowicza z rodziną
- 30.10.2020 godz. 7.00 - od Michała Wójtowicza z rodziną
- 16.11.2020 godz. 7.00 - od rodziny Płanetów
- 17.11.2020 godz. 7.00 - od Grażyny i Romana Majewicz
- 18.11.2020 godz. 7.00 - od rodziny Adamków
- 21.11.2020 godz. 7.00 - od rodziny Wilków
- 24.11.2020 godz. 7.00 - od rodziny Krawińskich i Sendorów
- 27.11.2020 godz. 7.00 - od rodziny Połoszyckich
- 11.12.2020 godz. 6.30 - od Anny Zydroń i Janiny Walloni z rodziną
- 29.12.2020 godz. 7.00 - od Zofii i Stefana Tomczyk
- 31.12.2020 godz. 18.00 - od Barbary i Pawła Tomczyk
- 2.01.2021 godz. 18.00 - od chrześnicy Basi
- 4.01.2021 godz. 7.00 - od koleżanek córki Małgorzaty z os. Handlowego 1

 

Śp. Maria Łojek
 
- 14.09.2020 godz. 7.00 - od Jadwigi Ciszewskiej

 

śp. Marian Woszczek

1. 8.12.20 g.6.30 od córek
2. 10.12.2020. g. 6.30 od żony
3. 26.01.2021 g. 18.00 od sąsiadów

 

Śp. Tadeusz Leszczyński

1) 22.07.2020 – godz.18.00 – od Bratowej z rodziną
2) 29.07.2020 – godz.18.00 – od rodziny Danysów
3) 5.08.2020 – godz.18.00 – od rodziny Wójtowiczów z Szarowa
4) 12.08.2020 – godz.18.00 – od kolegów syna Jarosława z pracy
5) 19.08.2020 – godz.18.00 – od kolegów syna Jarosława z pracy
6) 26.08.2020 – godz.18.00 – od Doroty i Władysława Hajduk z rodziną
7) 28.08.2020 – godz.18.00 – od Danuty Jaśkiewicz z rodziną
8) 29.08.2020 – godz.18.00 – od siostry Anny z rodziną
9) 3.09.2020 – godz.7.00 – od rodziny z Głogoczowa
10) 9.09.2020 – godz.18.00 – od kolegów syna z pracy (firma Armiks)
11) 16.09.2020 – godz.18.00 – od rodziny Sekułów
12) 23.09.2020 – godz.18.00 – od Anny Pagacz z córką Joanną z Szarowa
13) 16.12.2020 – godz.6.30 – od żony Marii
14) 17.12.2020 – godz.6.30 – od córki Beaty z rodziną
15) 21.12.2020 – godz.6.30 – od syna Jarosława z rodziną
16) 22.12.2020 – godz.6.30 – od córki Doroty z rodziną
17) 28.12.2020 – godz.6.30 – od syna Daniela z rodziną
18) 4.01.2021– godz.6.30 – od syna Dawida

 

Śp. Józefa Sarnecka
 
1. 22.07.2020, godz. 18.00 - od rodziny Niemców
2. 2.08.2020, godz. 13.00 - od małżonka, syna i córki
3. 5.08.2020, godz. 18.00 - od siostry Marianny
4. 14.07.2020, godz. 18.00 - od przyjaciół Kasi i Adama Kurowskich z rodziną
5. 19.08.2020, godz. 18.00 - od rodziny Harabaszów
6. 26.08.2020, godz. 18.00 - od koleżanek i kolegów z pracy
7. 9.09.2020, godz. 18.00 - od rodziny Sotwinów
8. 23.09.2020, godz. 18.00 - od Krystyny Gref

 

śp. Stanisław Kucha

1. 9.11.2020 g. 18.00 od syna Macieja z rodziną

 

Śp. Jan Kręt
 
1. 15.07.2020 - godz.18.00 - od Haliny Wytrwał z rodziną
2. 22.07.2020 - godz.18.00 - od rodziny Kurczabów
3. 29.07.2020 - godz.18.00 - od Rodziny Mokrzyckich
4. 14.12.2020 - godz.6.30 - od żony
5. 15.12.2020 - godz.6.30- od żony
6.  18.12.2020 - godz.6.30 - od Syna z rodziną
7.  21.12.2020 - godz.6.30 - od Syna z rodziną
8. 23.12.2020 - godz.6.30 - od Sąsiadów z bloku

 

Śp. Krystyna Pyczek
 
- 9.10.2020 godz. 7.00 - od pracowników XII LO w Krakowie

 

Śp. Zofia Kosińska
 
1. 4.07.2020 r., godz. 7.00 - intencja od nauczycieli, rodziców i uczniów Szkoły Podstawowej nr 101

 

Śp. Wiesława Bednarczyk
 
1)22.07.2020 - godz.18.00 - w miesiąc po śmierci
2)28.07.2020 - godz.18.00 - od rodziny Wielgoszów
3)29.07.2020 - godz.18.00 - od rodziny Sewiłów
4) 5.08.2020 - godz.18.00 - od koleżanek  z pracy
5)1.12.2020 - godz.6.30 - od Mamy
6) 2.12.2020 - godz.6.30 - od Wojtka z rodziną
7)  12.12.2020 - godz. 6.30 - od Maćka z rodziną

 

Śp. Ewa Mazur
 
- 17.06.2020 godz. 18.00 - od rodziny Basiów
- 15.07.2020 godz. 18.00 - od rodziny Mrozów
- 3.01.2021 godz. 18.00 - od rodziny Janowiaków
- 13.10.2020 godz. 18.00 - od Janiny i Kazimierza Mrozów z Rdziostowa
- 3.11.2020 godz. 18.00 - od Aliny i Edwarda Chronowskich z Rdziostowa
- 17.12.2020 godz. 6.30 - od Pracowników Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Krakowie Oddział Limanowa
-21.12.2020 godz. 6.30 - od Bożeny i Ireneusza Turków z Rdziostowa
- 21.01.2021 godz. 18.00 - od córki Doroty z rodziną
- 23.01.2021 godz. 18.00 - od córki Doroty z rodziną

 

śp. Janusz Kurleto

• 17.06.2020, g. 18.00 – od szefa i kolegów z Niemiec z firmy Wider
• 1.07.2020, g. 18.00 – od Conzi z synem z Niemiec
• 15.07.2020, g. 18.00 – od rodziny Pulut z Niemiec
• 29.07.2020, g. 18.00 – od rodziny Jokiel z Niemiec
• 19.08.2020 , g. 18.00 – od rodziny Jagielowicz z Niemiec
• 28.08.2020, g. 18.00 – od Agnieszki z synami z Niemiec
• 2.09.2020, g. 7.00 – od kuzyna Ryszarda z rodziną
• 9.09.2020, g. 18.00 – od kolegi Atila z rodziną z Niemiec
• 12.09.2020, g. 7.00 – od kuzynki Haliny z rodziną
• 21.09.2020, g. 7.00 – od rodziny Wolińskich
• 6.10.2020, g. 7.00 – od Jarka z rodziną
• 12.10.2020, g. 7.00 – od rodziny Żychowskich
• 26.10.2020, g. 7.00 – od Izabeli Ślusarczyk z dziećmi
• 3.11.2020, g. 7.00 – od brata Roberta z rodziną
• 5.11.2020, g. 7.00 – od siostry Ewy z córką
• 11.11.2020, g. 7.00 – od siostry Teresy z rodziną
• 23.11.2020, g. 7.00 – od siostry Bogusi z rodziną
• 9.12.2020, g. 6.30 – od szwagra Witka z rodziną
• 15.12.2020, g. 6.30 – od siostry Ireny z rodziną
• 31.12.2020, g. 7.00 – od chrześnicy Kasi z rodziną
• 3.01.2021, g. 11.30 – od żony Małgorzaty i syna z żoną
• 18.01.2021, g. 7.00 – od chrześnicy Ilony
• 30.01.2021, g. 7.00 – od Krystyny i Józefa Śmietanów

 

śp. Wacław Bednarczyk

1. 30.11.2020 g.6.30 od Łukasza Owczarkiewicz z rodziną
2. 3.12.2020 g.6.30 od Rodziny Krzystek
3. 7.12.2020 g.6.30 od Lucyny Jędrzejczyk Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny i Beaty Tarasińskiej Radca Prawny Polskie Zakłady Zbożowe „PZZ” w Krakowie S.A.
4. 9.12.2020 g.6.30 od Firmy Carline
5. 14.12.2020 g.6.30 od Iwony i Adama Smoter z Rabki

 

Śp. Matylda Wieczorek

- 1.07.2020 godz. 18.00 - od sąsiadki Teresy Paluch
- 27.10.2020 godz. 7.00 - od córek z rodzinami
- 29.10.2020 godz. 7.00 - od rodziny Zająców

 

Śp. Jan Gołdyn

1. 25.08.2020 – godz.7.00 – od Żony
2. 27.08.2020 – godz. 7.00 - od rodziny Cięciaków
3. 14.09.2020 – godz.7.00 – od Mamy
4. 22.09.2020 – godz.7.00 – od siostry Stanisławy z Mężem
5. 25.09.2020 – godz.7.00 – od córki Kasi z rodziną
6. 12.10.2020 – godz.6.30 – od syna Grzegorza z rodziną
7. 22.10 2020 – godz.6.30 – od syna Piotra
8. 31.10.2020 – godz.6.30 – od teściowej Janiny Noga
9. 9.11.2020 – godz.6.30 – od Maksymiliana Natanka z rodziną
10. 16.11.2020 – godz.7.00 – Od brata Jana z Gliwic z rodziną
11. 19.11.2020 – godz.6.30 – od szwagra Wieśka z rodziną
12. 27.11.2020 – godz.6.30 – od brata Czesława z rodziną
13. 30.11.2020 – godz.6.30 – od siostry Anny z mężem
14. 1.12.2020 – godz.6.30 – od brata Jana z rodziną
15. 4.12.2020 – godz.6.30 – od brata Stanisława z rodziną
16. 10.06.2020 – godz.18.00 – od siostry Teresy z mężem i synem
17. 17.06.2020 – godz.18.00 – od stowarzyszenia Kobiet Pienińskich z Krościenka
18. 24.06.2020 – godz.18.00 – od Teresy Natanek z rodziną
19. 28.06.2020 – godz.18.00 – od Zofii Gołdyn
20. 1.07.2020 – godz.18.00 - od Marii Knapik
21. 8.07.2020 – godz. 18.00 – od Ireny Gabryś
22. 15.07.2020 – godz. 18.00 – od Józefa Knopka
23. 22.07.2020 – godz18.00 – od Marii i Franciszka Brzeźny z Ochotnicy Dolnej
24. 28.07.2020 – godz.18.00 - Od Katarzyny i Franciszka Syjud z Ochotnicy Dolnej
25. 29.07.2020 – godz.18.00 – od Marii i Jana Brzeźny z Ochotnicy Dolnej
26. 5.08.2020 – godz.18.00 – od Szwagra Józefa z rodziną z Przyborowa
27. 12.08.2020 - godz.18.00 – od Iwony, Jana Giemzik z dziećmi z Piławy Górnej
28. 19.08.2020 – godz.18.00 – od Jana i Marii Dłubacz
29. 26.08.2020 – godz.18.00 – od Zofii i Czesława Dłubacz
30. 28.08.2020 – godz.18.00 – od Marii i Mirosława Dłubacz
31. 2.09.2020 – godz.18.00 – od Danuty i Krzysztofa Ślusarenko
32. 9.09.2020 - godz.18.00 – od Grażyny i Waldemara Szeliga
33. 16.09.2020 – godz.18.00 – od Marii Giemzik
34. 23.09.2020 – godz.18.00 – od Antoniny Podgórskiej z rodziną
35. 28.09.2020 – godz.18.00 - od Piotra i Joanny Gołdyn
36. 30.09.2020 – godz.18.00 - od chrześniaka Marcina z rodziną
37. 7.10.2020 – godz.18.00 - od siostrzenicy Natalii z rodziną
38. 14.10.2020 – godz.18.00 – od Angeliki i Piotra Gabryś
39. 21.10.2020 – godz.18.00 – od Eweliny i Bartłomieja Obal
40. 28.10.2020 – godz.18.00 – od rodziny Franasowiczów
41. 4.11.2020 – godz.18.00 – od Andrzeja i Marii Giemzik
42. 18.11.2020 – godz.18.00 – od bratanka Pawła z rodziną
43. 25.11.2020 – godz.18.00 – od Karoliny i Bartka Jagieła
44. 28.11.2020 – godz.18.00 – od szwagierki Marii z dziećmi
45. 2.12.2020 – godz.18.00 – od Justyny Góra z rodzicami
46. 9.12.2020 – godz.18.00 – od znajomych z osiedla Haliny i Mariana z rodziną

  

Śp. Łucja Fejklowicz
 
- 28.06.2020 godz. 18.00 - od sąsiadów z klatki
- 28.07.2020 godz. 18.00 - od sąsiadów z klatki
- 26.08.2020 godz. 18.00 - od sąsiadów z klatki
- 28.09.2020 godz. 7.00 - od rodziny Rydarowicz
- 29.09.2020 godz. 7.00 - od Adama i Ireny Michalec z rodziną
- 30.09.2020 godz. 7.00 - od chrzestnego Antoniego Michalec
- 1.10.2020 godz. 7.00 - od Stefana Wszołek z Binarowej
- 2.10.2020 godz. 7.00 - od rodziny Fejklowicz z Rożnowic
- 5.10.2020 godz. 7.00 - od Renaty i Roberta Dyduch

 

Śp. Henryk Cichoński
 
- 8.08.2020 godz. 7.00 - od syna i synowej
- 20.08.2020 godz. 7.00 - od Urszuli

 

Śp. Zofia Furman
 
1. 20.05.2020 r., godz. 18.00 - od koleżanek z pracy ze żłobka samorządowego nr 13
2. 23.05.2020 r., godz. 18.00 - od sąsiadów Teresy i Piotra Żak
3. 28.06. 2020 r., godz. 18.00 - od brata Tadeusza z rodziną
4. 28.07. 2020 r., godz. 18.00 - od rodziny Ogorzałków z rodziną
5. 31.08. 2020 r., godz. 18.00 - od syna Rafała
6. 26.09. 2020 r., godz. 7.00 - od syna Dariusza z rodziną
7. 13.10. 2020 r., godz. 7.00 - od córki Anny z rodziną

 

Śp. Maria Pyrek

17.09.20 g.7.00 od Haliny Bieńko z Suchej Beskidzkiej
29.09.20 g.6.30 od Kasi i Andrzeja Janik z rodziną z Suchej Beskidzkiej
26.10.20 g.6.30 od rodziny Ćwiękałów z Suchej Beskidzkiej
1.12.20 g.6.30 od Tadeusza i Agaty

 

Śp. Danuta Skorek
 
1) 13.05.2020 - godz.18.00 - od sąsiadów
2) 20.05.2020 - godz.18.00 - od sąsiadów
3) 15.06.2020 - godz.6.30
4) 19.06.2020 - godz.7.00
5) 28.08.2020 - godz.7.00
6) 29.08.2020 - godz.7.00
7) 31.08.2020 - godz.6.30 - od sąsiadów

 

Śp. Władysław Stachowicz
 
- 3.05.2020 godz. 13.00 - od córki  Barbary
- 27.07.2020 godz. 7.00 - od wnuków
- 28.07.2020 godz. 7.00 - od Jana i Czesławy Bobrów z Krakowa
- 29.07.2020 godz. 7.00 - od rodziny Stósów
- 30.07.2020 godz. 7.00 - od rodziny Stósów
- 31.07.2020 godz. 7.00 - od syna Marka z żoną Lidią
- 4.08.2020 godz. 7.00 - od syna Marka z żoną Lidią
- 5.08.2020 godz. 7.00 - od bratanicy Wandy Grabania z rodziną
- 6.08.2020 godz. 7.00 - od bratanicy Marii Stojeckiej z rodziną
- 7.08.2020 godz. 7.00 - od bratanicy Teresy Smaluch z rodziną 
- 10.08.2020 godz. 7.00 - od sąsiadki Krystyny Bystroń z rodziną z Uszwi
- 11.08.2020 godz. 7.00 - od sąsiadów Bobrów z Uszwi
- 12.08.2020 godz. 7.00 - od rodziny Olszów
- 13.08.2020 godz. 7.00 - od Haliny i Ryszarda Pabian z synem Łukaszem
- 17.08.2020 godz. 7.00 - od Patrycji i Łukasza Waśniowskich
- 18.08.2020 godz. 7.00 - od Eweliny i Kamila Caba
- 19.08.2020 godz. 7.00 - od szwagra Henryka z żoną
- 20.08.2020 godz. 7.00 - od Anny Malagi z rodziną
- 21.08.2020 godz. 7.00 - od chrześnicy Małgorzaty z rodziną

 

Śp. Stanisława Taraska
 
- 15.04.2020 godz. 18.00 - od męża i rodziny
- 18.04.2020 godz. 18.00 - od Haliny Wilk
- 28.04.2020 godz. 18.00 - od córki Doroty z mężem Rafałem
- 29.04.2020 godz. 18.00 - od wnuczki Moniki z mężem Jakubem i wnuka Marcina
- 24.05.2020 godz. 11.30 - od Andrzeja Wilk ze Szczucina
- 5.05.2020 godz. 18.00 - od Barbary Wilk ze Szczucina
- 6.05.2020 godz. 18.00 - od córki Katarzyny z mężem Janem
- 13.05.2020 godz. 18.00 - od wnuczki Marty i wnuków Przemysława i Jakuba
- 1.06.2020 godz. 6.30 - od Marka Wilk z Nysy
- 15.06.2020 godz. 6.30 - od Marii i Zygmunta Wawrzynek z Dąbrowy Tarnowskiej
- 16.06.2020 godz. 6.30 - od Emilii i Jana Wierzba z Dąbrowy Tarnowskiej
- 17.06.2020 godz. 6.30 - od chrześnicy Bogusławy Kruk z rodziną z Wiednia
- 19.06.2020 godz. 6.30 - od Agnieszki Król z mężem z Dąbrowy Tarnowskiej
- 3.07.2020 godz. 7.00 - od Mariusza Wierzby z rodziną z Dąbrowy Tarnowskiej

 

Śp. Wiktoria Augustyn
 
- 28.03.2020 godz. 7.00 - od wnuczki Doroty
- 18.04.2020 godz. 7.00 - od córki Teresy
- 9.06.2020 godz. 7.00 - od córki Małgorzaty z mężem
- 12.06.2020 godz. 7.00 - od córki Marii z mężem
- 15.06.2020 godz. 7.00 - od syna Piotra z rodziną
- 16.06.2020 godz. 6.30 - od wnuczki Magdaleny z rodziną
- 17.06.2020 godz. 6.30 - od wnuka Karola
- 18.06.2020 godz. 7.00 - od wnuka Łukasza z rodziną
- 19.06.2020 godz. 6.30 - od wnuka Marcina z rodziną
- 22.06.2020 godz. 6.30 - od wnuczki Elżbiety z rodziną
- 23.06.2020 godz. 6.30 - od wnuczki Jadwigi
- 24.06.2020 godz. 6.30 - od wnuka Pawła z rodziną
- 25.06.2020 godz. 7.00 - od wnuczki Moniki z rodziną
- 26.06.2020 godz. 6.30 - od wnuka Marka z rodziną
- 29.06.2020 godz. 7.00 - od wnuczki Małgorzaty z rodziną
- 1.07.2020 godz. 7.00 - od Przemka z rodziną
- 2.07.2020 godz. 7.00 - od rodziny Pilchów
- 3.07.2020 godz. 7.00 - od rodziny Gałów
- 4.07.2020 godz. 7.00 - od Józefy Pilch
- 6.07.2020 godz. 7.00 - od rodziny Gunia
- 7.07.2020 godz. 7.00 - od Heleny z mężem
- 8.07.2020 godz. 7.00 - od Bernarda Mulki
- 9.07.2020 godz. 7.00 - od Marii Siemieniec z rodziną
- 10.07.2020 godz. 7.00 - od Kazimierza Mulki z rodziną
- 13.07.2020 godz. 7.00 - od Iwony Czoch z Rajbrotu
- 14.07.2020 godz. 7.00 - od Grażyny i Mariana Bukowiec
- 15.07.2020 godz. 7.00 - od Stanisławy i Wiesława Bieryt
- 16.07.2020 godz. 7.00 - od rodziny Gunia
- 17.07.2020 godz. 7.00 - od Renaty Wróbel z rodziną
- 20.07.2020 godz. 7.00 - od Marii Cepuch
- 21.07.2020 godz. 7.00 - od Stanisława Czoch z rodziną
- 22.07.2020 godz. 7.00 - od Celiny Czoch z rodziną
- 23.07.2020 godz. 7.00 - od Danuty i Agnieszki Nocoń z rodziną
- 24.07.2020 godz. 7.00 - od Jana Rzepki z rodziną
- 27.07.2020 godz. 7.00 - od Barbary Bukowiec z rodziną z Rajbrotu
- 28.07.2020 godz. 7.00 - od Teresy i Zofii Justyna
- 29.07.2020 godz. 7.00 - od Marii Nowak z rodziną
- 30.07.2020 godz. 7.00 - od Marii Weiss z rodziną

 

śp. Bolesław Misiak
 
1. 28.03.2020 r., godz. 18.00 - od Anieli i Mikołaja Kowalskich
2. 8.04.2020 r., godz. 18.00 - od Krzysztofa i Doroty Gąsior
3. 22.04.2020 r., godz. 18.00 - od Małgorzaty i Marka Żaba
4. 6.05.2020 r., godz. 18.00 - od Stanisława i Elżbiety Kudłacz
5. 25.03.2020 r., godz. 18.00 - od córki Anny z rodziną
6. 29.05.2020 r., godz. 6.30 - od syna Hieronima z rodziną
7. 21.03.2020 r., godz. 7.00 - od syna Wiesława z rodziną
8. 24.06.2020 r., godz. 18.00 - od Stowarzyszenia Kulturalno-Oświatowego Łęg
9. 13.06.2020 r., godz. 7.00 - od Małgorzaty i Pawła Mars
10. 17.06.2020 r., godz. 18.00 - od Danuty i Józefa Mars
11. 10.06.2020 r., godz. 18.00 - od siostrzenicy Krystyny Kowalskiej z mężem
12. 8.06.2020 r., godz. 6.30 - od Krzysztofa i Anny Mars

 

Śp. Emilia Skiba
 
1) 15.04.2020 - godz.18.00 - Od córki Elżbiety z rodziną
2) 29.04.2020 - godz.18.00 - Od Edyty Majka z dziećmi
3) 26.06.2020 - godz.7.00 - Od córki  z rodziną Podraszków
4) 28.06.2020 - godz.18.00 - Od rodziny Repelewicz z Dobczyc
5) 6.08.2020 - godz.7.00 - od córki z mężem, rodziny Fudalej
6) 18.08.2020 - godz.7.00 - Od córki  Elżbiety z rodziną
7) 19.08.2020 - godz.18.00 - Od rodziny Repelewicz z Dobczyc
8) 12.11.2020 - godz.7.00 - Od rodzin Stachowicz i Pióreckich
9)  11.12.2020 - godz.18.00 - Od rodzin Przybytek i Dudzik
10) 19.12.2020 - godz.6.30 - od Ireny i Aleksandra Majka ze Szczyrzyca
11) 22.12.2020 - godz.6.30 - od Katarzyny i Romana Markiewiczów z rodziną
12) 24.12.2020 - godz.6.30 - od rodziny Węgrzynów
13) 29.12.2020 - godz.6.30 - od Grzegorza i Celiny Majka z rodziną

 

śp. Andrzej Kędzierski

1. 31.07. godz. 07.00 od Stefana Gągolewskiego

  

śp. Helena Mars

1. 26.02.20 g.18.00 od sąsiadów z ul. Sołtysowskiej
2. 11.03.20 g. 18.00 od sąsiadów z ul. Sołtysowskiej
3. 5.10.20 g.7.00 od członkiń Róży św. Jadwigi Śląskiej
4. 31.10.20 g. 18.00 od Rodziny Tenorów

 

Śp. Zdzisław Mroczek
 
- 18.02.2020 godz. 18.00
- 14. 05.2020 godz. 6.30 - od kuzyna Józefa z żoną Krystyną
- 25.05.2020 godz. 7.00 - od Krystyny, Barbary i Władysława (przyjaciół)
- 27.05.2020 godz. 7.00 - od szwagra Józefa z rodziną
- 28.05.2020 godz. 7.00 - od siostrzeńców Angeliki i Piotra z rodzinami
- 2.10.2020 godz. 17.00 - od żony

 

śp. Leon Żelazko

25.06.2020r. g. 6.30 - od rodziny Grażyny i Władysława Baś

 

śp. Maria Pękalska

1. 12.02.20 g.18.00 od sąsiadów z os. Kolorowe 25
2. 28.02.20 g.18.00 od sąsiadów z os. Kolorowe 25
3. 25.08.20 g. 18.00 od Wspólnoty Wiara i Światło Ziarenka”

 

śp. Edward Redel

1. 5.02.20 g.18.00 od dzieci
2. 12.02.20 g.18.00 od dzieci
3. 19.09.20 g. 18.00 od Barbary i Wiesława Redel

 

śp. Edward Górak

1. 6.02.2020 g.7.00 od Marii Chłopek i Magdaleny Moskała
2. 28.04.2020 g.7.00 od żony, dzieci i wnuków
3. 25.05.2020 g.7.00 od rodziny Szynalów
4. 26.06.2020 g.7.00 od rodziny Szczudłów

 

śp. Tadeusz Kończakowski

1. 28.01.20 g. 18.00 od żony z rodziną
2. 8.04.20 g. 18.00 od znajomych Bargieł z Gorlic
3. 20.05.20 g. 18.00 od mieszkańców Zagórza
4. 3.09.20 g. 6.30 od rodziny Szymańskich
5. 5.10.20 g.18.00 od Ewy i Stanisława Wantuch
6. 10.12.20 g. 18.00 od Dominika i Andżeliki

  

śp. Józefa Gielerska

1. 5.02.2020r. g. 18.00 od sąsiadów
2. 14.08.2020r. g. 18.00 od sąsiadów

 

śp. Władysław Nowak

1. 15.01.20 18.00 od Jana i Józefy Batko z dziećmi
2. 22.01.20 18.00 od żony
3. 28.01.20 18.00 od Stanisława Batko z rodziną
4. 29.01.20 18.00 od córki
5. 5.02.20 18.00 od syna z rodziną
6. 12.02.20 18.00 od Wiktorii Augustyn z rodziną
7. 19.02.20 18.00 od Władysława Nowaka z rodziną
8. 4.03.20 18.00 od rodziny Pałków
9. 18.03.20 18.00 od znajomych z Kamyka
10. 25.03.20 18.00 od kuzynki Zofii Sroka z rodziną
11. 1.04.20 18.00 od rodziny Szczecińskich
12. 15.04.20 18.00 od kuzynki Kazimiery z rodziną
13. 22.04.20 18.00 od znajomych z Zabrza
14. 6.05.20 18.00 od Marii i Władysława Kurek
15. 27.05.20 18.00 od rodziny Włodarczyków z Gdowa
16. 28.05.20 18.00 od rodziny Włodarczyków z Gdowa
17. 10.06.20 18.00 od chrześnicy Kazi z rodziną
18. 24.06.20 18.00 od rodziny Szewczyków z Kędzierzynki
19. 8.07.20 18.00 od Wandy i Władysława Chrzanowskich z Osieczan
20. 22.07.20 18.00 od Anny i Macieja Batko z Osieczan
21. 1.08.20 18.00 od chrześnicy Elżbiety Brewczyńskiej z rodziną
22. 3.09.20 18.00 od rodziny Kęsek z Osieczan
23. 27.09.20 13.00 od rodziny Jana i Anny Chrzanowskich
24. 9.10.20 18.00 od rodziny Barbary Chrzanowskiej
25. 5.11.20 18.00 od rodziny Sawickich z Osieczan

  

śp. Zdzisław Korwat

13.07.2020 g. 18.00 od pracowników Szkoły Podstawowej z oddziałami integracyjnymi nr 105
8.08.2020 g.18.00 od kolegi Leszka Ciuły

  

śp. Otylia Metych

1. 11.12.2019 g. 18.00 od Andrzeja Metycha
2. 18.12.2019 g. 18.00 od siostry Marianny z dziećmi
3. 25.12.2019 g. 18.00 od syna Krzysztofa z rodziną
4. 28.12.2019 g. 18.00 od siostry Teresy
5. 01.01.2020 g 18.00 od rodziny Berowskich z Sądkowej
6. 08.01.2020 g. 18.00 od rodziny Gliwskich z Sieklówki i Kosibów z Chrząstówki
7. 15.01.2020 g. 18.00 od rodziny Misiaków
8. 12.02.2020 g. 6.30 od sąsiadek Danuty i Lucyny Latinek
9. 17.02.2020 g. 7.00 od. sąsiadki Doroty Chyrek
10. 04.03.2020 g. 18.00 od przyjaciół syna
11. 31.03.2020 g. 7.00 od Eli Stachyrak
12. 24.04.2020 g. 7.00 od wnuka z rodziną
13. 13.05.2020 g. 6.30 od wnuczki Kasi z rodziną
14. 05.06.2020 g. 7.00 od Ireny Hap z rodziną
15. 02.07.2020 g. 18.00 od Janusza Metych z rodziną
16. 16.08.2020 g. 18.00 od szwagra Stanisława Filip

 

śp. Renata Zawisza

1. 4.12.2019 g.18.00 od pracowników Wojskowego Centrum Krwiodastwa i Krwiolecznictwa
2. 11.12.2019 g. 18.00 od Hani Ojczyk z rodziną
3. 18.12.2019 g. 18.00 od Elżbiety Olszewskiej z rodziną
4. 25.12.2019 g.18.00 od cioci Teresy
5. 27.12.2019 g. 7.00 od sąsiadów z os. 2 Pułk Lotn. bl.48
6. 28.12.2019 g. 18.00 od kuzyna Pawła Ojczyk z żoną Renatą
7. 31.12.2019 g.18.00 od sąsiadów z os. 2 Pułk Lotn. bl.48
8. 12.02.2020 g.6.30 od sąsiadów z os. 2 Pułk Lotn. bl.48
9. 27.02.2020 g.7.00 od sąsiadów z os. 2 Pułk Lotn. bl.48
10. 28.02.2020 g.7.00 od sąsiadów z os. 2 Pułk Lotn. bl.48
11. 6.03.2020 g.7.00 od sąsiadów z os. 2 Pułk Lotn. bl.48
12. 14.03.2020 g.7.00 od sąsiadów z os. 2 Pułk Lotn. bl.48
13. 23.03.2020 g.7.00 od Wacka Drobnica z rodziną
14. 3.04.2020 g.7.00 od Iwony i Stanisława Kałuża
15. 9.04.2020 g.18.00 od Elżbiety i Kamila Sacha
16. 24.04.2020 g.6.30 od cioci Bronisławy Ojczyk
17. 18.05.2020 g. 7.00 od Barbary i Henryka Pawełek z rodziną
18. 20.05.2020 g. 18.00 od chrzestnej z rodziną
19. 31.05.2020 g.7.00 od Przyjaciół i Znajomych córki Lidii
20. 9.06.2020 g. 18.00 od kuzynki Bernadetty Stępień z rodziną
21. 12.07.2020 g.11.30 od kuzynki Elżbiety Pachołek z rodziną
22. 16.08.2020 g. 13.00 od Małgorzaty i Marka Kowalów

 

Śp. Kazimiera Turek

1. 27.12.2019 - godz. 6.30 - od Heleny Wleciał.
2. 25.12.2019 - godz. 18.00 - od Wspólnoty Żywego Różańca par. Matki Bożej Nieustającej Pomocy
3. 28.12.2019 – godz.18. Od Turków z Dębicy
4. 1.01.2020 – godz.18.00 – Od Zbigniewa Cory z rodziną
5. 8.01.2020 – godz.18.00 – od chrześniaka Jana Cory z rodziną
6. 15.01.2020 – godz.18.00 – Od Alfredy Jezioro z rodziną
7. 22.01.2020 – godz.18.00 – Od rodziny Bielańskich
8. 29.01 .2020 – godz.18.00 – Od rodziny Biedroniów
9. 5.02.2020 – godz.18.00 – Od Piotra i Marysi z rodziną
10. 12.02.2020 – godz.18.00 – Od Marii Bartosik
11. 19.02.2020 – godz. 18.00 – Od córek Brata Władysława
12. 28.02.2020 – godz. 6.30 – Od rodzin Martoniów i Turków z Rzeszowa
13. 4.03.2020 – godz.18.00 – od Darka z Rodziną
14. 11.03.2020 – godz.18.00 – Od Jacka Mrożka z rodziną
15. 17.03.2020 – godz.7.00 – Od Anny i Karola Mrożek
16. 23.03.2020 – godz.7.00 – od siostry Celiny i rodziny Łakomskich
17. 24.03.2020 – godz.7.00 – Od Sylwii Babik z rodziną
18. 30.03.2020 – godz.6.30 – Od Julii i rodziny Frytów
19. 31.03.2020 – godz.6.30 – od Madzi Szypuły z rodziną
20. 3.04.2020 – godz.7.00 – Od Krystyny Martynowicz i Alicji Jasiewicz
21. 9.08.2020 – godz.8.30 – od córki Urszuli z mężem, wnuków i prawnuka

    

śp. Teresa Zamojska

1) 13.11. 2019 – godz. 18.00 – od Państwa Kowal
2) 20.11 . 2019 - godz.18.00 – Od rodziny Kapustów
3) 27.11.2019 – godz.18.00 – Od rodziny Mądry
4) 17.01.2020 - godzina 7.00 – Od siostry Anny
5) 18.01.2020 – godz. 7.00 – Od Męża i Córki z rodziną
6) 20.01. 2020 – godz.6.30 – Od Syna z rodziną
7) 24.01. 2020 – godz.6.30 – Od Męża i Córki z rodziną
8) 2.03.2020 – godz.6.30 – od Brata Jana z żoną
9) 9.03.2020 – godz. 6.30 – Od pracowników firmy „UNIMAX”
10) 13.03.2020 – godz.6.30 – Od Wincentego i Janiny Moksa
11) 14.03.2020 - godz. 7.00 – Od Pawła Moksy z rodziną
12) 16.03.2020 - godz.6.30 – Od Romana Moksy z rodziną
13) 17.03.2020 – godz.6.30 – Od rodziny Zygmuntowicz
14) 2.06.2020 – godz.6.30- Od Agnieszki Klity z rodziną
15) 16.07.2020 – godz.18.00 – Od Syna z rodziną
16) 15.10.2020 godz. 7.00 – Od Męża, Syna i Córki z rodziną
17) 30.10.2020 – godz. 18.00 – W 1 rocznicę śmierci.

 

Śp. Mieczysław Wypasek

26.06.2019 godz: 18:00 – od żony Krystyny
28.06.2019 godz: 18:00 – od rodziny Sozwa
03.07.2019 godz: 18:00 – od synów z rodzinami
17.07.2019 godz: 18:00 – od chrześnicy Elżbiety z rodziną Bienieckich
28.07.2019 godz: 18:00 – od chrześniaka Mariusza Świątka z rodziną
07.08.2019 godz: 18:00 – od szwagierki Heleny z rodziną
21.08.2019 godz: 18:00 – od rodzin Szkatulnych, Babraj i Sareckich
28.08.2019 godz: 7:00 – od bratowej Zofii z synem
16.10.2019 godz: 18:00 – od Edwarda Świątka z rodziną
30.10.2019 godz: 18:00 – od Ewy Choroblik i Małgorzaty Dusik z rodziną
01.01.2020 godz: 8:30– od sąsiadów z bloku nr 43
08.01.2020 godz: 6:30 – od bratanka Sylwestra z synem
10.01.2020 godz: 6:30 – od bratanka Piotra z rodziną
05.02.2020 godz: 7:00 – od Mateusza i Dominiki Wypasek
19.02.2020 godz: 7:00 – od szwagierki Barbary z rodziną
28.02.2020 – godz: 7:00 od Adama Jezuita z rodziną
18.03.2020 godz: 7:00– od rodziny Mazurów
22.06.2020 godz: 7:00 – od rodziny Speda
26.06.2020 godz: 7:00 – od Anny Firlit

Nabożeństwa

I-szy Czwartek
Godzina Święta: 17:00 - 18:00

I-szy Piątek
Spowiedź Święta:
rano: 6:30 - 7:30
po południu: 17:00 - 19:00
Msze Święte:
7:00, 18:00

I-sza Sobota
Msza Święta w intencji Rodzin naszej parafii: 8:30

Nowenna do św. Judy Tadeusza
28-ego dnia każdego miesiąca: 18:00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
środa: 18:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek: 17:00 - 18:00

Wieczory Uwielbienia

Każda I niedziela miesiąca po Mszy Świętej o 18:00.

Poradnia dla narzeczonych

I i III wtorek miesiąca: 18:00 - 19:00

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji...

Biblioteka parafialna

Czwartek: 17:00 - 18:00
Niedziela: 9:30 - 10:30

Do góry