Msze Święte

W tygodniu:
7:00, 18:00

W Niedziele i Święta:
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

TRANSMISJA ONLINE

Kancelaria parafialna

Wtorek, Środa: 
16:00 - 17:30

Czwartek, Sobota:
8:00 - 10:00

Śp. Zofia Kosińska
 
1. 4.07.2020 r., godz. 7.00 - intencja od nauczycieli, rodziców i uczniów Szkoły Podstawowej nr 101

 

Śp. Wiesława Bednarczyk
 
1)22.07.2020 - godz.18.00 - w miesiąc po śmierci
2)28.07.2020 - godz.18.00 - od rodziny Wielgoszów
3)29.07.2020 - godz.18.00 - od rodziny Sewiłów
4) 5.08.2020 - godz.18.00 - od koleżanek  z pracy
5)1.12.2020 - godz.6.30 - od Mamy
6) 2.12.2020 - godz.6.30 - od Wojtka z rodziną
7)  12.12.2020 - godz. 6.30 - od Maćka z rodziną

 

Śp. Ewa Mazur
 
- 17.06.2020 godz. 18.00 - od rodziny Basiów
- 15.07.2020 godz. 18.00 - od rodziny Mrozów
- 3.01.2021 godz. 18.00 - od rodziny Janowiaków
- 13.10.2020 godz. 18.00 - od Janiny i Kazimierza Mrozów z Rdziostowa
- 3.11.2020 godz. 18.00 - od Aliny i Edwarda Chronowskich z Rdziostowa
- 17.12.2020 godz. 6.30 - od Pracowników Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Krakowie Oddział Limanowa
-21.12.2020 godz. 6.30 - od Bożeny i Ireneusza Turków z Rdziostowa
- 21.01.2021 godz. 18.00 - od córki Doroty z rodziną
- 23.01.2021 godz. 18.00 - od córki Doroty z rodziną

 

śp. Janusz Kurleto

• 17.06.2020, g. 18.00 – od szefa i kolegów z Niemiec z firmy Wider
• 1.07.2020, g. 18.00 – od Conzi z synem z Niemiec
• 15.07.2020, g. 18.00 – od rodziny Pulut z Niemiec
• 29.07.2020, g. 18.00 – od rodziny Jokiel z Niemiec
• 19.08.2020 , g. 18.00 – od rodziny Jagielowicz z Niemiec
• 28.08.2020, g. 18.00 – od Agnieszki z synami z Niemiec
• 2.09.2020, g. 7.00 – od kuzyna Ryszarda z rodziną
• 9.09.2020, g. 18.00 – od kolegi Atila z rodziną z Niemiec
• 12.09.2020, g. 7.00 – od kuzynki Haliny z rodziną
• 21.09.2020, g. 7.00 – od rodziny Wolińskich
• 6.10.2020, g. 7.00 – od Jarka z rodziną
• 12.10.2020, g. 7.00 – od rodziny Żychowskich
• 26.10.2020, g. 7.00 – od Izabeli Ślusarczyk z dziećmi
• 3.11.2020, g. 7.00 – od brata Roberta z rodziną
• 5.11.2020, g. 7.00 – od siostry Ewy z córką
• 11.11.2020, g. 7.00 – od siostry Teresy z rodziną
• 23.11.2020, g. 7.00 – od siostry Bogusi z rodziną
• 9.12.2020, g. 6.30 – od szwagra Witka z rodziną
• 15.12.2020, g. 6.30 – od siostry Ireny z rodziną
• 31.12.2020, g. 7.00 – od chrześnicy Kasi z rodziną
• 3.01.2021, g. 11.30 – od żony Małgorzaty i syna z żoną
• 18.01.2021, g. 7.00 – od chrześnicy Ilony
• 30.01.2021, g. 7.00 – od Krystyny i Józefa Śmietanów

 

śp. Wacław Bednarczyk

1. 30.11.2020 g.6.30 od Łukasza Owczarkiewicz z rodziną
2. 3.12.2020 g.6.30 od Rodziny Krzystek
3. 7.12.2020 g.6.30 od Lucyny Jędrzejczyk Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny i Beaty Tarasińskiej Radca Prawny Polskie Zakłady Zbożowe „PZZ” w Krakowie S.A.
4. 9.12.2020 g.6.30 od Firmy Carline
5. 14.12.2020 g.6.30 od Iwony i Adama Smoter z Rabki

 

Śp. Matylda Wieczorek

- 1.07.2020 godz. 18.00 - od sąsiadki Teresy Paluch
- 27.10.2020 godz. 7.00 - od córek z rodzinami
- 29.10.2020 godz. 7.00 - od rodziny Zająców

 

Śp. Jan Gołdyn

1. 25.08.2020 – godz.7.00 – od Żony
2. 27.08.2020 – godz. 7.00 - od rodziny Cięciaków
3. 14.09.2020 – godz.7.00 – od Mamy
4. 22.09.2020 – godz.7.00 – od siostry Stanisławy z Mężem
5. 25.09.2020 – godz.7.00 – od córki Kasi z rodziną
6. 12.10.2020 – godz.6.30 – od syna Grzegorza z rodziną
7. 22.10 2020 – godz.6.30 – od syna Piotra
8. 31.10.2020 – godz.6.30 – od teściowej Janiny Noga
9. 9.11.2020 – godz.6.30 – od Maksymiliana Natanka z rodziną
10. 16.11.2020 – godz.7.00 – Od brata Jana z Gliwic z rodziną
11. 19.11.2020 – godz.6.30 – od szwagra Wieśka z rodziną
12. 27.11.2020 – godz.6.30 – od brata Czesława z rodziną
13. 30.11.2020 – godz.6.30 – od siostry Anny z mężem
14. 1.12.2020 – godz.6.30 – od brata Jana z rodziną
15. 4.12.2020 – godz.6.30 – od brata Stanisława z rodziną
16. 10.06.2020 – godz.18.00 – od siostry Teresy z mężem i synem
17. 17.06.2020 – godz.18.00 – od stowarzyszenia Kobiet Pienińskich z Krościenka
18. 24.06.2020 – godz.18.00 – od Teresy Natanek z rodziną
19. 28.06.2020 – godz.18.00 – od Zofii Gołdyn
20. 1.07.2020 – godz.18.00 - od Marii Knapik
21. 8.07.2020 – godz. 18.00 – od Ireny Gabryś
22. 15.07.2020 – godz. 18.00 – od Józefa Knopka
23. 22.07.2020 – godz18.00 – od Marii i Franciszka Brzeźny z Ochotnicy Dolnej
24. 28.07.2020 – godz.18.00 - Od Katarzyny i Franciszka Syjud z Ochotnicy Dolnej
25. 29.07.2020 – godz.18.00 – od Marii i Jana Brzeźny z Ochotnicy Dolnej
26. 5.08.2020 – godz.18.00 – od Szwagra Józefa z rodziną z Przyborowa
27. 12.08.2020 - godz.18.00 – od Iwony, Jana Giemzik z dziećmi z Piławy Górnej
28. 19.08.2020 – godz.18.00 – od Jana i Marii Dłubacz
29. 26.08.2020 – godz.18.00 – od Zofii i Czesława Dłubacz
30. 28.08.2020 – godz.18.00 – od Marii i Mirosława Dłubacz
31. 2.09.2020 – godz.18.00 – od Danuty i Krzysztofa Ślusarenko
32. 9.09.2020 - godz.18.00 – od Grażyny i Waldemara Szeliga
33. 16.09.2020 – godz.18.00 – od Marii Giemzik
34. 23.09.2020 – godz.18.00 – od Antoniny Podgórskiej z rodziną
35. 28.09.2020 – godz.18.00 - od Piotra i Joanny Gołdyn
36. 30.09.2020 – godz.18.00 - od chrześniaka Marcina z rodziną
37. 7.10.2020 – godz.18.00 - od siostrzenicy Natalii z rodziną
38. 14.10.2020 – godz.18.00 – od Angeliki i Piotra Gabryś
39. 21.10.2020 – godz.18.00 – od Eweliny i Bartłomieja Obal
40. 28.10.2020 – godz.18.00 – od rodziny Franasowiczów
41. 4.11.2020 – godz.18.00 – od Andrzeja i Marii Giemzik
42. 18.11.2020 – godz.18.00 – od bratanka Pawła z rodziną
43. 25.11.2020 – godz.18.00 – od Karoliny i Bartka Jagieła
44. 28.11.2020 – godz.18.00 – od szwagierki Marii z dziećmi
45. 2.12.2020 – godz.18.00 – od Justyny Góra z rodzicami
46. 9.12.2020 – godz.18.00 – od znajomych z osiedla Haliny i Mariana z rodziną

  

Śp. Łucja Fejklowicz
 
- 28.06.2020 godz. 18.00 - od sąsiadów z klatki
- 28.07.2020 godz. 18.00 - od sąsiadów z klatki
- 26.08.2020 godz. 18.00 - od sąsiadów z klatki
- 28.09.2020 godz. 7.00 - od rodziny Rydarowicz
- 29.09.2020 godz. 7.00 - od Adama i Ireny Michalec z rodziną
- 30.09.2020 godz. 7.00 - od chrzestnego Antoniego Michalec
- 1.10.2020 godz. 7.00 - od Stefana Wszołek z Binarowej
- 2.10.2020 godz. 7.00 - od rodziny Fejklowicz z Rożnowic
- 5.10.2020 godz. 7.00 - od Renaty i Roberta Dyduch

 

Śp. Henryk Cichoński
 
- 8.08.2020 godz. 7.00 - od syna i synowej
- 20.08.2020 godz. 7.00 - od Urszuli

 

Śp. Zofia Furman
 
1. 20.05.2020 r., godz. 18.00 - od koleżanek z pracy ze żłobka samorządowego nr 13
2. 23.05.2020 r., godz. 18.00 - od sąsiadów Teresy i Piotra Żak
3. 28.06. 2020 r., godz. 18.00 - od brata Tadeusza z rodziną
4. 28.07. 2020 r., godz. 18.00 - od rodziny Ogorzałków z rodziną
5. 31.08. 2020 r., godz. 18.00 - od syna Rafała
6. 26.09. 2020 r., godz. 7.00 - od syna Dariusza z rodziną
7. 13.10. 2020 r., godz. 7.00 - od córki Anny z rodziną

 

Śp. Maria Pyrek

17.09.20 g.7.00 od Haliny Bieńko z Suchej Beskidzkiej
29.09.20 g.6.30 od Kasi i Andrzeja Janik z rodziną z Suchej Beskidzkiej
26.10.20 g.6.30 od rodziny Ćwiękałów z Suchej Beskidzkiej
1.12.20 g.6.30 od Tadeusza i Agaty

 

Śp. Danuta Skorek
 
1) 13.05.2020 - godz.18.00 - od sąsiadów
2) 20.05.2020 - godz.18.00 - od sąsiadów
3) 15.06.2020 - godz.6.30
4) 19.06.2020 - godz.7.00
5) 28.08.2020 - godz.7.00
6) 29.08.2020 - godz.7.00
7) 31.08.2020 - godz.6.30 - od sąsiadów

 

Śp. Władysław Stachowicz
 
- 3.05.2020 godz. 13.00 - od córki  Barbary
- 27.07.2020 godz. 7.00 - od wnuków
- 28.07.2020 godz. 7.00 - od Jana i Czesławy Bobrów z Krakowa
- 29.07.2020 godz. 7.00 - od rodziny Stósów
- 30.07.2020 godz. 7.00 - od rodziny Stósów
- 31.07.2020 godz. 7.00 - od syna Marka z żoną Lidią
- 4.08.2020 godz. 7.00 - od syna Marka z żoną Lidią
- 5.08.2020 godz. 7.00 - od bratanicy Wandy Grabania z rodziną
- 6.08.2020 godz. 7.00 - od bratanicy Marii Stojeckiej z rodziną
- 7.08.2020 godz. 7.00 - od bratanicy Teresy Smaluch z rodziną 
- 10.08.2020 godz. 7.00 - od sąsiadki Krystyny Bystroń z rodziną z Uszwi
- 11.08.2020 godz. 7.00 - od sąsiadów Bobrów z Uszwi
- 12.08.2020 godz. 7.00 - od rodziny Olszów
- 13.08.2020 godz. 7.00 - od Haliny i Ryszarda Pabian z synem Łukaszem
- 17.08.2020 godz. 7.00 - od Patrycji i Łukasza Waśniowskich
- 18.08.2020 godz. 7.00 - od Eweliny i Kamila Caba
- 19.08.2020 godz. 7.00 - od szwagra Henryka z żoną
- 20.08.2020 godz. 7.00 - od Anny Malagi z rodziną
- 21.08.2020 godz. 7.00 - od chrześnicy Małgorzaty z rodziną

 

Śp. Stanisława Taraska
 
- 15.04.2020 godz. 18.00 - od męża i rodziny
- 18.04.2020 godz. 18.00 - od Haliny Wilk
- 28.04.2020 godz. 18.00 - od córki Doroty z mężem Rafałem
- 29.04.2020 godz. 18.00 - od wnuczki Moniki z mężem Jakubem i wnuka Marcina
- 24.05.2020 godz. 11.30 - od Andrzeja Wilk ze Szczucina
- 5.05.2020 godz. 18.00 - od Barbary Wilk ze Szczucina
- 6.05.2020 godz. 18.00 - od córki Katarzyny z mężem Janem
- 13.05.2020 godz. 18.00 - od wnuczki Marty i wnuków Przemysława i Jakuba
- 1.06.2020 godz. 6.30 - od Marka Wilk z Nysy
- 15.06.2020 godz. 6.30 - od Marii i Zygmunta Wawrzynek z Dąbrowy Tarnowskiej
- 16.06.2020 godz. 6.30 - od Emilii i Jana Wierzba z Dąbrowy Tarnowskiej
- 17.06.2020 godz. 6.30 - od chrześnicy Bogusławy Kruk z rodziną z Wiednia
- 19.06.2020 godz. 6.30 - od Agnieszki Król z mężem z Dąbrowy Tarnowskiej
- 3.07.2020 godz. 7.00 - od Mariusza Wierzby z rodziną z Dąbrowy Tarnowskiej

 

Śp. Wiktoria Augustyn
 
- 28.03.2020 godz. 7.00 - od wnuczki Doroty
- 18.04.2020 godz. 7.00 - od córki Teresy
- 9.06.2020 godz. 7.00 - od córki Małgorzaty z mężem
- 12.06.2020 godz. 7.00 - od córki Marii z mężem
- 15.06.2020 godz. 7.00 - od syna Piotra z rodziną
- 16.06.2020 godz. 6.30 - od wnuczki Magdaleny z rodziną
- 17.06.2020 godz. 6.30 - od wnuka Karola
- 18.06.2020 godz. 7.00 - od wnuka Łukasza z rodziną
- 19.06.2020 godz. 6.30 - od wnuka Marcina z rodziną
- 22.06.2020 godz. 6.30 - od wnuczki Elżbiety z rodziną
- 23.06.2020 godz. 6.30 - od wnuczki Jadwigi
- 24.06.2020 godz. 6.30 - od wnuka Pawła z rodziną
- 25.06.2020 godz. 7.00 - od wnuczki Moniki z rodziną
- 26.06.2020 godz. 6.30 - od wnuka Marka z rodziną
- 29.06.2020 godz. 7.00 - od wnuczki Małgorzaty z rodziną
- 1.07.2020 godz. 7.00 - od Przemka z rodziną
- 2.07.2020 godz. 7.00 - od rodziny Pilchów
- 3.07.2020 godz. 7.00 - od rodziny Gałów
- 4.07.2020 godz. 7.00 - od Józefy Pilch
- 6.07.2020 godz. 7.00 - od rodziny Gunia
- 7.07.2020 godz. 7.00 - od Heleny z mężem
- 8.07.2020 godz. 7.00 - od Bernarda Mulki
- 9.07.2020 godz. 7.00 - od Marii Siemieniec z rodziną
- 10.07.2020 godz. 7.00 - od Kazimierza Mulki z rodziną
- 13.07.2020 godz. 7.00 - od Iwony Czoch z Rajbrotu
- 14.07.2020 godz. 7.00 - od Grażyny i Mariana Bukowiec
- 15.07.2020 godz. 7.00 - od Stanisławy i Wiesława Bieryt
- 16.07.2020 godz. 7.00 - od rodziny Gunia
- 17.07.2020 godz. 7.00 - od Renaty Wróbel z rodziną
- 20.07.2020 godz. 7.00 - od Marii Cepuch
- 21.07.2020 godz. 7.00 - od Stanisława Czoch z rodziną
- 22.07.2020 godz. 7.00 - od Celiny Czoch z rodziną
- 23.07.2020 godz. 7.00 - od Danuty i Agnieszki Nocoń z rodziną
- 24.07.2020 godz. 7.00 - od Jana Rzepki z rodziną
- 27.07.2020 godz. 7.00 - od Barbary Bukowiec z rodziną z Rajbrotu
- 28.07.2020 godz. 7.00 - od Teresy i Zofii Justyna
- 29.07.2020 godz. 7.00 - od Marii Nowak z rodziną
- 30.07.2020 godz. 7.00 - od Marii Weiss z rodziną

 

śp. Bolesław Misiak
 
1. 28.03.2020 r., godz. 18.00 - od Anieli i Mikołaja Kowalskich
2. 8.04.2020 r., godz. 18.00 - od Krzysztofa i Doroty Gąsior
3. 22.04.2020 r., godz. 18.00 - od Małgorzaty i Marka Żaba
4. 6.05.2020 r., godz. 18.00 - od Stanisława i Elżbiety Kudłacz
5. 25.03.2020 r., godz. 18.00 - od córki Anny z rodziną
6. 29.05.2020 r., godz. 6.30 - od syna Hieronima z rodziną
7. 21.03.2020 r., godz. 7.00 - od syna Wiesława z rodziną
8. 24.06.2020 r., godz. 18.00 - od Stowarzyszenia Kulturalno-Oświatowego Łęg
9. 13.06.2020 r., godz. 7.00 - od Małgorzaty i Pawła Mars
10. 17.06.2020 r., godz. 18.00 - od Danuty i Józefa Mars
11. 10.06.2020 r., godz. 18.00 - od siostrzenicy Krystyny Kowalskiej z mężem
12. 8.06.2020 r., godz. 6.30 - od Krzysztofa i Anny Mars

 

Śp. Emilia Skiba
 
1) 15.04.2020 - godz.18.00 - Od córki Elżbiety z rodziną
2) 29.04.2020 - godz.18.00 - Od Edyty Majka z dziećmi
3) 26.06.2020 - godz.7.00 - Od córki  z rodziną Podraszków
4) 28.06.2020 - godz.18.00 - Od rodziny Repelewicz z Dobczyc
5) 6.08.2020 - godz.7.00 - od córki z mężem, rodziny Fudalej
6) 18.08.2020 - godz.7.00 - Od córki  Elżbiety z rodziną
7) 19.08.2020 - godz.18.00 - Od rodziny Repelewicz z Dobczyc
8) 12.11.2020 - godz.7.00 - Od rodzin Stachowicz i Pióreckich
9)  11.12.2020 - godz.18.00 - Od rodzin Przybytek i Dudzik
10) 19.12.2020 - godz.6.30 - od Ireny i Aleksandra Majka ze Szczyrzyca
11) 22.12.2020 - godz.6.30 - od Katarzyny i Romana Markiewiczów z rodziną
12) 24.12.2020 - godz.6.30 - od rodziny Węgrzynów
13) 29.12.2020 - godz.6.30 - od Grzegorza i Celiny Majka z rodziną

 

śp. Andrzej Kędzierski

1. 31.07. godz. 07.00 od Stefana Gągolewskiego

  

śp. Helena Mars

1. 26.02.20 g.18.00 od sąsiadów z ul. Sołtysowskiej
2. 11.03.20 g. 18.00 od sąsiadów z ul. Sołtysowskiej
3. 5.10.20 g.7.00 od członkiń Róży św. Jadwigi Śląskiej
4. 31.10.20 g. 18.00 od Rodziny Tenorów

 

Śp. Zdzisław Mroczek
 
- 18.02.2020 godz. 18.00
- 14. 05.2020 godz. 6.30 - od kuzyna Józefa z żoną Krystyną
- 25.05.2020 godz. 7.00 - od Krystyny, Barbary i Władysława (przyjaciół)
- 27.05.2020 godz. 7.00 - od szwagra Józefa z rodziną
- 28.05.2020 godz. 7.00 - od siostrzeńców Angeliki i Piotra z rodzinami
- 2.10.2020 godz. 17.00 - od żony

 

śp. Leon Żelazko

25.06.2020r. g. 6.30 - od rodziny Grażyny i Władysława Baś

 

śp. Maria Pękalska

1. 12.02.20 g.18.00 od sąsiadów z os. Kolorowe 25
2. 28.02.20 g.18.00 od sąsiadów z os. Kolorowe 25
3. 25.08.20 g. 18.00 od Wspólnoty Wiara i Światło Ziarenka”

 

śp. Edward Redel

1. 5.02.20 g.18.00 od dzieci
2. 12.02.20 g.18.00 od dzieci
3. 19.09.20 g. 18.00 od Barbary i Wiesława Redel

 

śp. Edward Górak

1. 6.02.2020 g.7.00 od Marii Chłopek i Magdaleny Moskała
2. 28.04.2020 g.7.00 od żony, dzieci i wnuków
3. 25.05.2020 g.7.00 od rodziny Szynalów
4. 26.06.2020 g.7.00 od rodziny Szczudłów

 

śp. Tadeusz Kończakowski

1. 28.01.20 g. 18.00 od żony z rodziną
2. 8.04.20 g. 18.00 od znajomych Bargieł z Gorlic
3. 20.05.20 g. 18.00 od mieszkańców Zagórza
4. 3.09.20 g. 6.30 od rodziny Szymańskich
5. 5.10.20 g.18.00 od Ewy i Stanisława Wantuch
6. 10.12.20 g. 18.00 od Dominika i Andżeliki

  

śp. Józefa Gielerska

1. 5.02.2020r. g. 18.00 od sąsiadów
2. 14.08.2020r. g. 18.00 od sąsiadów

 

śp. Władysław Nowak

1. 15.01.20 18.00 od Jana i Józefy Batko z dziećmi
2. 22.01.20 18.00 od żony
3. 28.01.20 18.00 od Stanisława Batko z rodziną
4. 29.01.20 18.00 od córki
5. 5.02.20 18.00 od syna z rodziną
6. 12.02.20 18.00 od Wiktorii Augustyn z rodziną
7. 19.02.20 18.00 od Władysława Nowaka z rodziną
8. 4.03.20 18.00 od rodziny Pałków
9. 18.03.20 18.00 od znajomych z Kamyka
10. 25.03.20 18.00 od kuzynki Zofii Sroka z rodziną
11. 1.04.20 18.00 od rodziny Szczecińskich
12. 15.04.20 18.00 od kuzynki Kazimiery z rodziną
13. 22.04.20 18.00 od znajomych z Zabrza
14. 6.05.20 18.00 od Marii i Władysława Kurek
15. 27.05.20 18.00 od rodziny Włodarczyków z Gdowa
16. 28.05.20 18.00 od rodziny Włodarczyków z Gdowa
17. 10.06.20 18.00 od chrześnicy Kazi z rodziną
18. 24.06.20 18.00 od rodziny Szewczyków z Kędzierzynki
19. 8.07.20 18.00 od Wandy i Władysława Chrzanowskich z Osieczan
20. 22.07.20 18.00 od Anny i Macieja Batko z Osieczan
21. 1.08.20 18.00 od chrześnicy Elżbiety Brewczyńskiej z rodziną
22. 3.09.20 18.00 od rodziny Kęsek z Osieczan
23. 27.09.20 13.00 od rodziny Jana i Anny Chrzanowskich
24. 9.10.20 18.00 od rodziny Barbary Chrzanowskiej
25. 5.11.20 18.00 od rodziny Sawickich z Osieczan

  

śp. Zdzisław Korwat

13.07.2020 g. 18.00 od pracowników Szkoły Podstawowej z oddziałami integracyjnymi nr 105
8.08.2020 g.18.00 od kolegi Leszka Ciuły

  

śp. Otylia Metych

1. 11.12.2019 g. 18.00 od Andrzeja Metycha
2. 18.12.2019 g. 18.00 od siostry Marianny z dziećmi
3. 25.12.2019 g. 18.00 od syna Krzysztofa z rodziną
4. 28.12.2019 g. 18.00 od siostry Teresy
5. 01.01.2020 g 18.00 od rodziny Berowskich z Sądkowej
6. 08.01.2020 g. 18.00 od rodziny Gliwskich z Sieklówki i Kosibów z Chrząstówki
7. 15.01.2020 g. 18.00 od rodziny Misiaków
8. 12.02.2020 g. 6.30 od sąsiadek Danuty i Lucyny Latinek
9. 17.02.2020 g. 7.00 od. sąsiadki Doroty Chyrek
10. 04.03.2020 g. 18.00 od przyjaciół syna
11. 31.03.2020 g. 7.00 od Eli Stachyrak
12. 24.04.2020 g. 7.00 od wnuka z rodziną
13. 13.05.2020 g. 6.30 od wnuczki Kasi z rodziną
14. 05.06.2020 g. 7.00 od Ireny Hap z rodziną
15. 02.07.2020 g. 18.00 od Janusza Metych z rodziną
16. 16.08.2020 g. 18.00 od szwagra Stanisława Filip

 

śp. Renata Zawisza

1. 4.12.2019 g.18.00 od pracowników Wojskowego Centrum Krwiodastwa i Krwiolecznictwa
2. 11.12.2019 g. 18.00 od Hani Ojczyk z rodziną
3. 18.12.2019 g. 18.00 od Elżbiety Olszewskiej z rodziną
4. 25.12.2019 g.18.00 od cioci Teresy
5. 27.12.2019 g. 7.00 od sąsiadów z os. 2 Pułk Lotn. bl.48
6. 28.12.2019 g. 18.00 od kuzyna Pawła Ojczyk z żoną Renatą
7. 31.12.2019 g.18.00 od sąsiadów z os. 2 Pułk Lotn. bl.48
8. 12.02.2020 g.6.30 od sąsiadów z os. 2 Pułk Lotn. bl.48
9. 27.02.2020 g.7.00 od sąsiadów z os. 2 Pułk Lotn. bl.48
10. 28.02.2020 g.7.00 od sąsiadów z os. 2 Pułk Lotn. bl.48
11. 6.03.2020 g.7.00 od sąsiadów z os. 2 Pułk Lotn. bl.48
12. 14.03.2020 g.7.00 od sąsiadów z os. 2 Pułk Lotn. bl.48
13. 23.03.2020 g.7.00 od Wacka Drobnica z rodziną
14. 3.04.2020 g.7.00 od Iwony i Stanisława Kałuża
15. 9.04.2020 g.18.00 od Elżbiety i Kamila Sacha
16. 24.04.2020 g.6.30 od cioci Bronisławy Ojczyk
17. 18.05.2020 g. 7.00 od Barbary i Henryka Pawełek z rodziną
18. 20.05.2020 g. 18.00 od chrzestnej z rodziną
19. 31.05.2020 g.7.00 od Przyjaciół i Znajomych córki Lidii
20. 9.06.2020 g. 18.00 od kuzynki Bernadetty Stępień z rodziną
21. 12.07.2020 g.11.30 od kuzynki Elżbiety Pachołek z rodziną
22. 16.08.2020 g. 13.00 od Małgorzaty i Marka Kowalów

 

Śp. Kazimiera Turek

1. 27.12.2019 - godz. 6.30 - od Heleny Wleciał.
2. 25.12.2019 - godz. 18.00 - od Wspólnoty Żywego Różańca par. Matki Bożej Nieustającej Pomocy
3. 28.12.2019 – godz.18. Od Turków z Dębicy
4. 1.01.2020 – godz.18.00 – Od Zbigniewa Cory z rodziną
5. 8.01.2020 – godz.18.00 – od chrześniaka Jana Cory z rodziną
6. 15.01.2020 – godz.18.00 – Od Alfredy Jezioro z rodziną
7. 22.01.2020 – godz.18.00 – Od rodziny Bielańskich
8. 29.01 .2020 – godz.18.00 – Od rodziny Biedroniów
9. 5.02.2020 – godz.18.00 – Od Piotra i Marysi z rodziną
10. 12.02.2020 – godz.18.00 – Od Marii Bartosik
11. 19.02.2020 – godz. 18.00 – Od córek Brata Władysława
12. 28.02.2020 – godz. 6.30 – Od rodzin Martoniów i Turków z Rzeszowa
13. 4.03.2020 – godz.18.00 – od Darka z Rodziną
14. 11.03.2020 – godz.18.00 – Od Jacka Mrożka z rodziną
15. 17.03.2020 – godz.7.00 – Od Anny i Karola Mrożek
16. 23.03.2020 – godz.7.00 – od siostry Celiny i rodziny Łakomskich
17. 24.03.2020 – godz.7.00 – Od Sylwii Babik z rodziną
18. 30.03.2020 – godz.6.30 – Od Julii i rodziny Frytów
19. 31.03.2020 – godz.6.30 – od Madzi Szypuły z rodziną
20. 3.04.2020 – godz.7.00 – Od Krystyny Martynowicz i Alicji Jasiewicz
21. 9.08.2020 – godz.8.30 – od córki Urszuli z mężem, wnuków i prawnuka

    

śp. Teresa Zamojska

1) 13.11. 2019 – godz. 18.00 – od Państwa Kowal
2) 20.11 . 2019 - godz.18.00 – Od rodziny Kapustów
3) 27.11.2019 – godz.18.00 – Od rodziny Mądry
4) 17.01.2020 - godzina 7.00 – Od siostry Anny
5) 18.01.2020 – godz. 7.00 – Od Męża i Córki z rodziną
6) 20.01. 2020 – godz.6.30 – Od Syna z rodziną
7) 24.01. 2020 – godz.6.30 – Od Męża i Córki z rodziną
8) 2.03.2020 – godz.6.30 – od Brata Jana z żoną
9) 9.03.2020 – godz. 6.30 – Od pracowników firmy „UNIMAX”
10) 13.03.2020 – godz.6.30 – Od Wincentego i Janiny Moksa
11) 14.03.2020 - godz. 7.00 – Od Pawła Moksy z rodziną
12) 16.03.2020 - godz.6.30 – Od Romana Moksy z rodziną
13) 17.03.2020 – godz.6.30 – Od rodziny Zygmuntowicz
14) 2.06.2020 – godz.6.30- Od Agnieszki Klity z rodziną
15) 16.07.2020 – godz.18.00 – Od Syna z rodziną
16) 15.10.2020 godz. 7.00 – Od Męża, Syna i Córki z rodziną
17) 30.10.2020 – godz. 18.00 – W 1 rocznicę śmierci.

 

Śp. Mieczysław Wypasek

26.06.2019 godz: 18:00 – od żony Krystyny
28.06.2019 godz: 18:00 – od rodziny Sozwa
03.07.2019 godz: 18:00 – od synów z rodzinami
17.07.2019 godz: 18:00 – od chrześnicy Elżbiety z rodziną Bienieckich
28.07.2019 godz: 18:00 – od chrześniaka Mariusza Świątka z rodziną
07.08.2019 godz: 18:00 – od szwagierki Heleny z rodziną
21.08.2019 godz: 18:00 – od rodzin Szkatulnych, Babraj i Sareckich
28.08.2019 godz: 7:00 – od bratowej Zofii z synem
16.10.2019 godz: 18:00 – od Edwarda Świątka z rodziną
30.10.2019 godz: 18:00 – od Ewy Choroblik i Małgorzaty Dusik z rodziną
01.01.2020 godz: 8:30– od sąsiadów z bloku nr 43
08.01.2020 godz: 6:30 – od bratanka Sylwestra z synem
10.01.2020 godz: 6:30 – od bratanka Piotra z rodziną
05.02.2020 godz: 7:00 – od Mateusza i Dominiki Wypasek
19.02.2020 godz: 7:00 – od szwagierki Barbary z rodziną
28.02.2020 – godz: 7:00 od Adama Jezuita z rodziną
18.03.2020 godz: 7:00– od rodziny Mazurów
22.06.2020 godz: 7:00 – od rodziny Speda
26.06.2020 godz: 7:00 – od Anny Firlit

Nabożeństwa

I-szy Czwartek
Godzina Święta: 17:00 - 18:00

I-szy Piątek
Spowiedź Święta:
rano: 6:30 - 7:30
po południu: 17:00 - 19:00
Msze Święte:
7:00, 18:00

I-sza Sobota
Msza Święta w intencji Rodzin naszej parafii: 8:30

Nowenna do św. Judy Tadeusza
28-ego dnia każdego miesiąca: 18:00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
środa: 18:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek: 17:00 - 18:00

Wieczory Uwielbienia

Każda I niedziela miesiąca po Mszy Świętej o 18:00.

Poradnia dla narzeczonych

I i III wtorek miesiąca: 18:00 - 19:00

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji...

Biblioteka parafialna

Czwartek: 17:00 - 18:00
Niedziela: 9:30 - 10:30

Do góry