Msze Święte

W tygodniu:
6:30, 7:00, 18:00

W Niedziele i Święta:
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

Kancelaria parafialna

Wtorek, Środa: 
16:00 - 17:30

Czwartek, Sobota:
8:00 - 10:00

Śp. Kazimierz Klarman

1. 4.12.19 g. 18.00 od córki Małgorzaty z mężem
2. 11.12.19 g.18.00 od córki Wandy z rodziną
3. 27.11.19 g. 18.00 od Barbary i Zygmunta Ciura sąsiadów z Lipnicy Murowanej
4. 18.12.19 g.18.00 od wnuczki Eweliny z mężem i wnuczki Izabeli z rodziną
5. 28.12.19 g. 18.00 od rodziny z Baranowa Sandomierskiego
6. 8.01.20 g.18.00 od rodziny Czekajów
7. 21.01.20 g. 6.30 od rodziny Czekajów
8. 10.02.20 g. 7.00 od rodziny Łacny
9. 19.02.20 g.18.00 od rodziny Zaczek z Lipnicy Murowanej
10. 26.02.20 g.18.00 od rodziny Bartyzelów
11. 5.03.20 g. 7.00 od bratowej Janiny z rodziną
12. 11.03.20 g.18.00 od rodziny Klarman ze Skopania
13. 6.05.20 g. 7.00 od sąsiadów z osiedla Kolorowego12 5 klatka
14. 24.05.20 g.7.00 od wnuczki Dagmary z rodziną

 

Śp. Jerzy Wójcik

1. 13.11.2019 r., godz. 18.00 - od Bartłomieja Augustyniaka z rodziną
2. 20.11.2019 r., godz. 18.00 - od swatów z Andrychowa
3. 27.11.2019 r., godz. 18.00 - od rodziny Błachut

 

śp. Teresa Zamojska

1) 13.11. 2019 – godz. 18.00 – od Państwa Kowal
2) 20.11 . 2019 - godz.18.00 – Od rodziny Kapustów
3) 27.11.2019 – godz.18.00 – Od rodziny Mądry
4) 17.01.2020 - godzina 7.00 – Od siostry Anny
5) 18.01.2020 – godz. 7.00 – Od Męża i Córki z rodziną
6) 20.01. 2020 – godz.6.30 – Od Syna z rodziną
7) 24.01. 2020 – godz.6.30 – Od Męża i Córki z rodziną
8) 2.03.2020 – godz.6.30 – od Brata Jana z żoną
9) 9.03.2020 – godz. 6.30 – Od pracowników firmy „UNIMAX”
10) 13.03.2020 – godz.6.30 – Od Wincentego i Janiny Moksa
11) 14.03.2020 - godz. 7.00 – Od Pawła Moksy z rodziną
12) 16.03.2020 - godz.6.30 – Od Romana Moksy z rodziną
13) 17.03.2020 – godz.6.30 – Od rodziny Zygmuntowicz
14) 2.06.2020 – godz.6.30- Od Agnieszki Klity z rodziną
15) 16.07.2020 – godz.18.00 – Od Syna z rodziną
16) 15.10.2020 godz. 7.00 – Od Męża, Syna i Córki z rodziną
17) 30.10.2020 – godz. 18.00 – W 1 rocznicę śmierci.

 

śp. Alicja Lipiarz

1. 6.11.2019 r., godz. 18.00 - od sąsiadów z klatki
2. 13.11.2019 r., godz. 18.00 - od sąsiadów z klatki

 

śp. Irena Obrzut

1. 6 XI 2019r. g. 18.00 - od Jolanty Pławeckiej z rodziną
2. 27 XI 2019r. , 18.00 - od siostry Heleny z Mietkiem

 

śp. Ryszard Łakomy

1. 28.10.2019 g.18.00 od kuzyna Wojciecha z żoną Anną z Suchej Beskidzkiej
2. 6.11.2019 g.18.00 od koleżanek z Ekoenergii
3. 13.11.2019 g.18.00 od koleżanek z Ekoenergii
4. 20.11.2019 g. 18.00 od Moniki Maływa z Suchej Beskidzkiej
5. 4.12.2019 g. 18.00 od Jadwigi Jaroch z rodziną z Suchej Beskidzkiej
6. 9.01.2020 g. 6.30 od sąsiadów os. Niepodległości
7. 14.01.2020 g. 6.30 od Mariusza Żmija z rodziną
8. 27.02.2020 g. 18.00 od chrześnicy Bernadetty z mężem
9. 29.02.2020 g. 7.00 od Rodziny Szczerbak
10. 5.03.2020 g. 18.00 od koleżanek z pracy Marty
11. 9.03.2020 g. 18.00 od Wspólnoty „Wiara i Światło” Kamyczki
12. 12.03.2020 g. 18.00 od Wspólnoty „Wiara i Światło” Ziarenka

 

śp. Stanisław Olszewski

1. 9.10.2019 g. 18.00 – od Rodziny Gawlik z Berestu
2. 16.10.2019 g.18.00 – od rodziny Greckich z Krynicy Zdroju
3. 23.10.2019 g.18.00 – od Marzeny i Roberta Turek z Krynicy Zdroju
4. 28.10.2019. g.18.00 – od Melanii z Krynicy
5. 25.11.2019 g.6.30 – od Rodziny
6. 21.12.2019 g.6.30 – od Chrześnicy Ewy z Krynicy

 

śp. Stefania Piec

1. 26.11.2019 o g. 7.00 – od Władysławy Fijałkowskiej z rodziną
2. 4.02.2020 g.18.00 – od córek z rodziną

 

śp. Piotr Dadej

1. 9.10.2019 g.18.00 od najbliższych sąsiadów z klatki z os. Kolorowe 22
2. 16.10.2019 g. 18.00 od Beaty Poszwy z rodziną
3. 23.10.2019 g.18.00 od koleżanek i kolegów z Firmy Marka z oddziału Kraków
4. 28.10.2019 g.18.00 od koleżanek i kolegów z Firmy Marka z oddziału Kraków
5. 30.10.2019 g.18.00 od koleżanek i kolegów z Firmy Marka z oddziału Bochnia
6. 6.11.2019 g.18.00 od koleżanek i kolegów z Firmy Marka z oddziału Bochnia
7. 13.11.2019 g.18.00 od kierowców z Firmy Marka
8. 20.11.2019 g.18.00 od kierowców z Firmy Marka
9. 9.12.2019 g.6.30 - od Mamy i Brata z rodziną
10. 25.12.2019 g. 7.00 - od Mamy i Brata z rodziną
11. 9.01.2020 g.7.00 od cioci Anny z rodziną
12. 6.02.2020 g.18.00 - od Mamy i Brata z rodziną
13. 11.02.2020 g.6.30 – od Jolanty i Jerzego Studzińskich
14. 1.03.2020 g.18.00 - od Mamy i Brata z rodziną
15. 5.03.2020 g.18.00 – od Piotra z rodziną
16. 2.04.2020 g.18.00 – od Urszuli i Stanisława Głuc

 

śp. Marek Sadowski

- od sąsiadów z os. 2 Pułku Lotniczego 42
1. 2.11.2019 godz. 7.00
2. 15.10.2019 g. 18.00
3. 25.11.2019 g. 18.00
4, 5.12.2019 g.6.30
5. 11.12.2019 g.6.30
6. 12.12.2019 g.6.30
7. 13.12.2019 g.6.30
8. 26.01.2020 g.11.30

 

Śp. Maria Jarosz

- 16.10.2019 godz. 18.00 - od sąsiadów z ul. Kamionka, bl. 8 i 10
- 9.12.2019 godz. 6.30 - od sąsiadów z ul. Kamionka, bl. 8 i 10
- 10.12.2019 godz. 6.30 - od sąsiadów z ul. Kamionka, bl. 8 i 10

 

Śp. Anna Ptak

- 2.10.2019 godz. 18.00 - od sąsiadów z ul. Sołtysowskiej
- 30.10.2019 godz. 18.00 - od sąsiadów z ul. Sołtysowskiej
- 6.11.2019 godz. 18.00 - od rodziny Gawełczyków
- 4.01.2020 godz. 7.00 - od siostry Janiny z rodziną
- 7.01.2020 godz. 6.30 - od rodziny Kukułów
- 9.01.2020 godz. 7.00 - od koleżanek pielgrzymowiczek
- 20.02.2020 godz. 18.00 - od Zofii Lis z rodziną

 

Śp. Franciszek Czarny

- 23.10.2019 godz. 6.30 - od Bogdana z rodziną
- 25.10.2019 godz. 6.30 - od Marii i Janusza Czarnych
- 28.10.2019 godz. 7.00 - od siostry z mężem
- 12.11.2019 godz. 6.30 - od chrześnika Andrzeja z rodziną
- 13.11.2019 godz. 6.30 - od siostrzenicy Elżbiety Partyka z dziećmi
- 14.11.2019 godz. 18.00 - od syna Pawła z rodziną
- 15.11.2019 godz. 6.30 - od Bożeny z Katowic
- 18.11.2019 godz. 7.00 - od siostrzenicy Ewy Wątroba
- 19.11.2019 godz. 7.00 - od Genowefy Czarnej

 

Śp. Zuzanna Skuraś

- 7.10.2019 godz. 7.00 - od Krystyny i Stefana Drabików
- 8.10.2019 godz. 6.30 - od Danuty Jaroszek z rodziną
- 9.10.2019 godz. 6.30 - od Haliny Kozak z rodziną ze Strzelec
- 10.10.2019 godz. 18.00 - od córki Marty i zięcia Adama
- 11.10.2019 godz. 6.30 - od Krzysztofa i Lidii Nowak
- 14.10.2019 godz. 7.00 - od Czesława i Agnieszki Czarnik
- 15.10.2019 godz. 6.30 - od Chejmów z Zalasowej
- 18.10.2019 godz. 6.30 - od Zenona Czarnika i Jędrzeja
- 22.10.2019 godz. 18.00 - od syna Tomasza z Dorotą
- 18.02.2020 godz. 18.00 - od wnuczki Moniki z narzeczonym

 

śp. Michalina Kulpa
- od sąsiadów - 5.01.2020, g. 8.30

 

śp. Jolanta Stasiowska-Ziętek

4.12.2019r., g. 6.30 - od kolegów ze zmiany z pracy syna

   

Śp. Jan Król

- 7.08.2019 godz. 18.00 - od działkowiczów "Zielony Gaj"
- 14.08.2019 godz. 18.00 - od działkowiczów "Zielony Gaj"
- 21.08.2019 godz. 18.00 - od działkowiczów "Zielony Gaj"
- 28.08.2019 godz. 18.00 - od działkowiczów "Zielony Gaj"
- 17.10.2019 godz. 7.00 - od działkowiczów "Zielony Gaj"
- 28.09.2019 godz. 18.00 - od działkowiczów "Zielony Gaj"
- 30.10.2019 godz. 7.00 - od rodziny Sumarów i Warchołów
- 31.10.2019 godz. 7.00 - od sztabu szkoleniowego i koleżanek z drużyny KS Wanda Kraków, córki Magdaleny
- 18.11.2019 godz. 7.00 - od Janiny Jasnos z rodziną
- 2.02.2020 godz. 18.00 - od Henryki Soból z rodziną
- 3.02.2020 godz. 7.00 - od Lucyny i Krzysztofa Majewskich z rodziną
- 11.02.2020 godz. 7.00 - od Mariusza Jasnos z synami
- 19.02.2020 godz. 6.30 - od chrześniaka Antoniego Jasnos z rodziną
- 20.02.2020 godz. 7.00 - od Beaty i Ryszarda Jasnos z rodziną
- 22.02.2020 godz. 18.00 - od żony
- 25.02.2020 godz. 7.00 - od Anety i Przemysława Kokosza z rodziną
- 26.02.2020 godz. 16.30 - od córki Magdy
- 29.02.2020 godz. 7.00 - od Anny i Jana Kołodziej z rodziną
- 3.03.2020 godz. 7.00 - od Bernadety Kuracińskiej z rodziną
- 6.03.2020 godz. 17.00 - od córki Marzeny z Dawidem
- 10.03.2020 godz. 7.00 - od Elżbiety i Marcina Jasnos z rodziną
- 12.03.2010 godz. 7.00 - od Elwiry, Roberta i Weroniki
- 18.03.2020 godz. 18.00 - od kolegów z "Budostalu"
- 25.03.2020 godz. 18.00 - od kolegów z "Budostalu"
- 26.03.2020 godz. 7.00 - od koleżanek z pracy
- 27.03.2020 godz. 18.00 - od córki Edyty z rodziną
- 28.03.2020 godz. 18.00 - od kolegów z firmy "TOMA"
- 31.03.2020 godz. 7.00 - od rodziny Gicala
- 2.04.2020 godz. 7.00 - od rodziny Gondków
- 4.04.2020 godz. 7.00 - od rodziny Płochów
- 5.04.2020 godz. 18.00 - od siostry z córką
- 7.04.2020 godz. 7.00 - od Marii i Stefana Burkowicz z Kamionnej
- 15.04.2020 godz. 7.00 - od rodziny Fiołków
- 3.05.2020 godz. 11.30 - od sąsiadów z klatki

 

Śp. Andrzej Szafraniec

- 3.10.2019 godz. 7.00 - od sąsiadów z Al. Pokoju, bl. 87, kl. IV
- 7.10.2019 godz. 18.00 - od sąsiadów z Al. Pokoju, bl. 87, kl. IV
- 9.10.2019 godz. 7.00 - od sąsiadów z Al. Pokoju, bl. 87, kl. IV
-11.10.2019 godz. 7.00 - od sąsiadów z Al. Pokoju, bl. 87, kl. IV
- 15.10.2019 godz. 7.00 - od rodziny Siemczonków
- 16.10.2019 godz. 7.00 - od Zofii i Józefa Kijania
- 21.10.2019 godz. 7.00 - od Wiesi i Janusza Kaczmarczyk z rodziną
- 4.11.2019 godz. 7.00 - od koleżanek i kolegów z pracy
- 6.11.2019 godz. 7.00 - od koleżanek i kolegów z pracy
- 9.11.2019 godz. 7.00 - od koleżanek i kolegów z pracy
- 13.11.2019 godz. 7.00 - od koleżanek i kolegów z pracy
- 15.11.2019 godz. 7.00 - od koleżanek i kolegów z pracy
- 16.11.2019 godz. 7.00 - od koleżanek i kolegów z pracy
- 21.11.2019 godz. 7.00 - od koleżanek i kolegów z pracy
- 12.01.2020 godz. 13.00 - od koleżanek i kolegów z pracy
- 19.01.2020 godz. 11.30 - od koleżanek i kolegów z pracy
- 9.02.2020 godz. 18.00 - od koleżanek i kolegów z pracy
- 16.02.2020 godz. 11.30 - od koleżanek i kolegów z pracy

 

Śp. Józef Juszkiewicz

31.07. 2019 – godz.18.00 – od sąsiadów z ul. Kamionka blok 10
7.08. 2019 – godz.18.00 – od sąsiadów z ul. Kamionka blok 10
14.08. 2019 – godz.18.00 – od sąsiadów z ul. Kamionka blok 10
21.08. 2019 – godz.18.00 – od sąsiadów z ul. Kamionka blok 10
28.08. 2019 – godz.18.00 – od sąsiadów z ul. Kamionka blok 10
4.09. 2019 – godz. 18.00 – od mieszkańców ul. Kamionka blok 4
11.09. 2019 – godz. 18.00 - od sąsiadów z Limanowej
18.09.2019 – godz. 18.00 – od siostrzenicy Fryderyki z mężem z Nowego Rybia
8.10. 2019 – godz. 7.00 – od brata Emila
3.12. 2019 –godz. 6.30 - od córki Józefy
5.12. 2019 - godz. 6.30 – od wnuka Łukasza z żoną Moniką
7.12.2019 –godz. 6.30 od córki Oli z USA

  

Śp. Zofia Misiak

11.07 – godz. 7.00 – od Bolesława Socha z rodziną
17.07 – godz.18.00 – od Luci i Stefana Rubachów
24.07 – godz.18.00 – od wnuków Maksymiliana i Roberta z rodziną
31.07 – godz.18.00 – od Marii i Kazimierza Porębskich, od Danuty i Antoniego Brody
7.08 – godz.18.00 – od Teresy i Mariana Szewczyk, od Barbary i Kazimierza Dziedzic
14.08 – godz. 18.00 – od wnuczki Izabeli z rodziną
31.08 – godz. 7.00 – od Krystyny i Mieczysława Kowalskich
24.11 – godz. 7.00 – od córki Barbary z mężem i rodziną
26.11 – godz 6.30- od syna Józefa z żoną i rodziną
2.12 – godz 6.30 – od synowej Urszuli i wnuków
3.12 – godz. 6.30 – od syna Kazimierza
6.12 – godz.6.30 – od syna Stanisława z rodziną

  

Śp. CZESŁAWA OPAŁKO

10.11.2019 GODZ: 7:00 - OD JADWIGI BANASZKIEWICZ, BARBARY I ZBIGNIEWA MUCHALSKICH Z DZIEĆMI ORAZ MARII BANASZKIEWICZ Z DZIEĆMI

  

ŚpAnna Pokrzywka

3.07 – godz.18.00 –od par. Zespołu Caritas
10.07 – godz.18.00 – od par. Zespołu Caritas
17.07 –godz.18.00 – od par. Zespołu Caritas
28.07 – godz.18.00 – od straży Honorowej NSPJ
31.07 – godz.18.00 – od przyjaciół
7.08 – godz.18.00 – od przyjaciół
14.08 – godz.18.00 – od przyjaciół
21.08 – godz.18.00 – od przyjaciół
28.08 – godz.18.00 – od przyjaciół
4.09 – godz. 18.00 – od róży św. Jadwigi
11.09 – godz. 18.00 – od róży św. Jadwigi
2.10 – godz.7.00 – od róży św. Jadwigi
14.10 – godz.18.00 – od rodziny Burlytów
29.10 – godz.7.00 – od rodz. Rzeżawskich i Kosów z Gadki
12.11 – godz.7.00 - od rodz. Rzeżawskich i Krajewskich z Dąbrowy Górniczej

  

Śp. Mieczysław Wypasek

26.06.2019 godz: 18:00 – od żony Krystyny
28.06.2019 godz: 18:00 – od rodziny Sozwa
03.07.2019 godz: 18:00 – od synów z rodzinami
17.07.2019 godz: 18:00 – od chrześnicy Elżbiety z rodziną Bienieckich
28.07.2019 godz: 18:00 – od chrześniaka Mariusza Świątka z rodziną
07.08.2019 godz: 18:00 – od szwagierki Heleny z rodziną
21.08.2019 godz: 18:00 – od rodzin Szkatulnych, Babraj i Sareckich
28.08.2019 godz: 7:00 – od bratowej Zofii z synem
16.10.2019 godz: 18:00 – od Edwarda Świątka z rodziną
30.10.2019 godz: 18:00 – od Ewy Choroblik i Małgorzaty Dusik z rodziną
01.01.2020 godz: 8:30– od sąsiadów z bloku nr 43
08.01.2020 godz: 6:30 – od bratanka Sylwestra z synem
10.01.2020 godz: 6:30 – od bratanka Piotra z rodziną
05.02.2020 godz: 7:00 – od Mateusza i Dominiki Wypasek
19.02.2020 godz: 7:00 – od szwagierki Barbary z rodziną
28.02.2020 – godz: 7:00 od Adama Jezuita z rodziną
18.03.2020 godz: 7:00– od rodziny Mazurów
22.06.2020 godz: 7:00 – od rodziny Speda
26.06.2020 godz: 7:00 – od Anny Firlit

 

śp. Janusz Cepuch

1. 22.05.2019 r., godz. 18.00 - od koleżanek i kolegów z Działu Planowania
2. 28.05.2019 r., godz. 18.00 - od koleżanek i kolegów z Działu Planowania
3. 29.05.2019 r., godz. 18.00 - od kolegów z Wydziału Łączności MPEC S.A.
4. 5.06.2019 r., godz. 18.00 - od kolegi Janusza z Wydziału Łączności MPEC S.A.
5. 12.06.2019 r., godz. 18.00 - od kolegi Jarka z Wydziału Łączności MPEC S.A.
6. 18.06.2019 r., godz. 7.00 - od koleżanki i kolegów z Wydziału Produkcji Węzłów Cieplnych
8. 19.06.2019 r., godz. 18.00 - od kolegów z AKP z ul. Bojana
11. 28.06.2019 r., godz. 6.30 - od rodziny Kasprzyków
12. 3.07.2019 r., godz. 7.00 - od rodziny Malik
13. 10.07.2019 r., godz. 18.00 - od rodziny Mrozów i Łotaków
14. 17.07.2019 r., godz. 18.00 - od Doroty z rodziną
15. 7.09.2019 r., godz. 7.00 - w dniu urodzin
16. 21.11.2019 r., godz. 6.30 - w dniu imienin

   

ŚP. JÓZEF PROKOP

10.04.2019 GODZ: 18:00- OD SIOSTRY ZOFII Z SZYNWAŁDU
17.04.2019 GODZ: 18:00 – OD CHRZEŚNIAKA JANUSZA RESPEKTA
15.05.2019 – GODZ: 18:00 -OD PIOTRA RESPEKTA Z RODZINĄ
13.07.2019 GODZ: 7:00 – OD SIOSTRZENIC Z SZYNWAŁDU
17.07. 2019 GODZ: 7:00- OD SYNA Z ŻONĄ
23.07.2019 GODZ: 7:00 OD RODZINY USARZÓW
08.08.2019 GODZ: 7:00 – OD SIOSTRZEŃCA KAZIMIERZA Z RODZINĄ Z ŁĘK GÓRNYCH
11.09.2019 GODZ: 6:30 – OD CHRZEŚNIAKA KAZIMIERZA
08.11.2019 GODZ: 7:00 – OD BRATANICY ANNY Z RODZINĄ
22.11.2019 GODZ: 7:00 – OD RODZINY RDZONKÓW 

Nabożeństwa

I-szy Czwartek
Godzina Święta: 17:00 - 18:00

I-szy Piątek
Spowiedź Święta:
rano: 6:30 - 7:30
po południu: 16:00 - 19:00
Msze Święte:
6:30, 7:00, 17:00, 18:00

I-sza Sobota
Msza Święta w intencji Rodzin naszej parafii: 8:30

Nowenna do św. Judy Tadeusza
28-ego dnia każdego miesiąca: 18:00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
środa: 18:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek: 17:00 - 18:00

Wieczory Uwielbienia

Każda I niedziela miesiąca po Mszy Świętej o 18:00.

Poradnia dla narzeczonych

I i III wtorek miesiąca: 18:00 - 19:00

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji...

Biblioteka parafialna

Czwartek: 17:00 - 18:00
Niedziela: 9:30 - 10:30

Kontakt

ul. Wężyka 6
31-580 Kraków

tel. 012 647 94 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo juda

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 14

Wczoraj 280

W tym tygodniu 294

W tym miesiącu 3821

Wszystkie odwiedziny 675897

Obecnie 19 gości na stronie.

Do góry