Czy Jezus żył dekalogiem? | część III - kliknij, aby posłuchać! 

Informujemy, że od 1 listopada 2022 r. nie przyjmujemy intencji Mszy św. zgłaszanych drogą elektroniczną. Zamawianie intencji Mszy św. jest możliwe jedynie w formie bezpośredniego kontaktu z kapłanem w kancelarii parafialnej lub w zakrystii po każdej Mszy św.

Należy pamiętać, że przyjęcie intencji Mszy św. wiąże się ze zobowiązaniem kapłanów do jej odprawienia, a w przypadku zgłoszeń elektronicznych terminowe wypełnienie tego zobowiązania nie zawsze jest możliwe z przyczyn zarówno technicznych jak i logistycznych, co jest powodem późniejszych nieporozumień.

 

Aktualności parafialne znajdują się pod rozpiską kolędową

 

WIZYTA   DUSZPASTERSKA  2023

Proboszcz Zygmunt Kosowski

Data

Godzina

Ulice

3.01.2023 r.

od 15.00

Aleja Pokoju 83 A,B,C,D,E

4.01.2023 r.

od 15.00

Kamionka 7,8,9,10.

5.01.2023 r.

od 15.00

Narciarska 2G

7.01. 2023 r.

od 10.00

Galicyjska 3B

     

9.01.2023 r.

od 19.00

Dolnomłyńska 7; Osiedle 3,6,4B.

10.01.2023 r.

od 15.00

Centralna 32, 41, 42, 43, 45, 47, 50,43B 

11.01.2023 r.

od 15.00

Dolna 2, 12, 2C, 4A

12.01.2023 r.

od 15.00

Nowohucka 3

13.01.2023 r.

od 15.00

Wężyka 11

14.01. 2023 r.

od 10.00

os. 2 Pułku Lotniczego 46

     

16.01.2023 r.

od 19.00

Zastawniaka 2,5

17.01.2023 r.

od 15.00

os. Kolorowe 12 i 13

18.01.2023 r.

od 15.00

os. Kolorowe 17 i Kolorowe 44

19.01.2023 r.

od 15.00

os. Kolorowe 45

20.01.2023 r.

od 15.00

Tomickiego19

21.01.2023 r.

od 10.00

od 17.00

Padniewskiego 22

Podbipięty 19, 74, 86, 62A,80 B 90B, 9A,

     

23.01.2023 r.

od 16.00

Wiklinowa 7,8,15,17,18,20,20,11A 12A 12B,16A,3C

24.01.2023 r.

od 15.00

Śliwkowa 6 i 8

25.01.2023 r

od 15.00

Wysockiej 2C

26.01.2023 r.

od 15.00

Sołtysowska 10H i Sołtysowska 10J

27.01.2023 r.

od 15.00

Sołtysowska 10 K,12I,23A 2F

28.01.2023 r.

od 10.00

Sołtysowska 13B, 13C Schronisko dla Bezdomnych Kobiet, Śliwkowa 12 i 14, Zapusta 1

 

ks. Łukasz Nizio

Data

Rejon

Godzina

2.01.

Handlowe 1

Handlowe 2

16.00

18.00

3.01.

Al. Jana Pawła II 156, 142, 92,88

19.00

4.01.

Kolorowe 1

Kolorowe 4

Kolorowe 3

16.30

17.00

17.30

5.01.

Kolorowe 16

16.00

7.01.

Odmętowa, Łęgowa,

Na Załęczu,

Habiny, Isep,

Galicyjska 3C

10.30

11.00

13.00

14.30

9.01.

Narciarska 2E

16.00

10.01.

Jutrzenka,

Al. Jana Pawła II 190A

19.00

19.30

11.01.

Kolorowe 19

Kolorowe 19B

Kolorowe 20

16.30

17.30

19.00

12.01.

Kolorowe 10A

Kolorowe 12A

Bieńczycka 15B

16.00

17.00

18.00

13.01.

Padniewskiego 6

Padniewskiego 10

Padniewskiego 12

Padniewskiego 4

16.00

16.30

17.00

18.00

14.01.

Poleska,

Woźniców,

Al. JP 150,

10.30

12.00

16.00

17.01

Sołtysowska 39A,D, 43 A,B,C,D

19.00

18.01

Tomickiego 13

16.30

19.01.

Centralna 51A

16.00

20.01.

2 Pułku Lotn. 41

2 Pułku Lotn. 42

16.00

18.00

21.01.

Sołtysowska 36, 34, 45, 43, 41, 39,

37 F, 37C, 37B,

35A,

31, 27,

12B,

12A

10C, 10D,

9.30

11.00

12.30

15.00

15.30

17.30

19.00

23.01.

2 Pułku Lotn. 47

16.00

25.01.

Wężyka 15

16.30

26.01.

Tomickiego 10,

Tomickiego 26

16.00

16.30

 

KS. MIECZYSŁAW

2.01 poniedziałek

Ul. Sikorki 15 /2 mieszkania/od 16.00

Ul. Sikorki 16 /4 mieszkania/od 17.00

Ul. Sikorki 14 /10 mieszkań/ od 18.00 – 20.00

3.01 wtorek

Ul. Sołtysowska domy 17,18, 21 od 15.00 -16.00

Ul. Sołtysowska 23 /5 mieszkań/ ok 16.00-17.00

Ul. Sołtysowska domy 24, 25, 26, 37 F ok 17.00 -18.00

Ul. Sołtysowska 11 /7 mieszkań/ ok 18.00 – 19.30

Ul. Sołtysowska 1 ok 20.00

4.01 środa

Ul. Sołtysowska 10 L / 6 mieszkań/  od 16.00 – 17.30

Ul. Sołtysowska 11 A /5 mieszkań/ ok.17.30 – 18.30

Ul. Sołtysowska 11 B /5 mieszkań/ ok.18.30 – 19.30

Ul. Sołtysowska 11 C /4 mieszkania/ok.19.30 – 20.15

5.01 czwartek

Ul. Cichociemnych AK /2 Domy/ 15.00

Ul. Na Łąkach /3 Domy/ 16.00

Ul. Cuplowa /4 Domy/ 19.00 – 20.00

Ul. Do Wisły /1 Dom/ ok 20.00   

7.01 sobota

Łęg ul. N.M.P. od numeru 3 do 115 -  /32 domów/ 9.00 do 16.00 

9.01 poniedziałek

Ul. Sołtysowska 12 F /13 mieszkań/ od 16.00 -18.30

Ul. Sołtysowska 12 G /4 mieszkania/ ok. 18.30 -19.30

Ul. Sołtysowska 12 H /4 mieszkania/ ok.19.30-20.30

10.01 wtorek

Ul. Tomickiego 17 /28 mieszkań/ od 15.00-20.00

11.01 środa

Ul. Wysockiej 2B /23 mieszkania/ od 15.00-20.00

12.01 czwartek

Ul. Tuwima /2 Domy/ od 15.30-16.30

Ul. Siwka /4 Domy/ 19.00 -20.00

Po 20.00 /2 Domy/ ul. Sochy

13.01 piątek

Ul. Tabaczna /8 domów/ 15.00 -17.00

Ul. Narciarska 2F /12 mieszkań/ ok 17.00 – 19.30

14.01 sobota

Ul. Kamionka 1-5/20 mieszkań/, od 9.00 – 13.00

16.01 poniedziałek

Ul. Galicyjska 3A /9 mieszkań/ od 16.00-18.00

Ul Galicyjska 3E /10 mieszkań/ok. 18.00 -20.00/

17.01 wtorek

Ul. Centralna 34 /18 mieszkań/ od 16.00-20.00

18.01 środa

Al. Pokoju 89 /9 mieszkań/ od 15.00 -17.00

Al. Pokoju 81A /4 mieszkania/ od. 17.00 -18.00

Al. Pokoju 81B /3 mieszkania/ ok. 18.00 – 19.00

Al. Pokoju 81C /2 mieszkania/ ok 19.00

Al. Pokoju 81D /1 mieszkanie/ ok.19.15

19.01 czwartek

Ul. Wężyka domki 1,3A,3,5 od 19.00

20.01 piątek

Os. Kolorowe 14 /18 mieszkań/ od 15.00-19.00/

21.01 sobota

Ul. Wężyka 10  /6 mieszkań/ od. 9.00 – 10.00

Ul. Wężyka 8A/19 mieszkań/ ok 10.00 – 14.00

23.01 poniedziałek

Os. Kolorowe 8 /12 mieszkań/ od 15.00 do 17.00

Os. Kolorowe 9 /6 mieszkań/ ok.17.00-19.00

24.01. wtorek

Os. Kolorowe 17A /15 mieszkań/ od 16.00 -19.00

25.01 środa

Os. Kolorowe 43 /15 mieszkań/ od 16.00 – 19.00

27.01 piątek

Os. Kolorowe 22 /6 mieszkań/ 15.00-16.00

Os. Kolorowe 23 /8 mieszkań/ ok 16.00 -17.30

Os. Kolorowe 24 /1 mieszkanie/ o 17.30

28.01 sobota

Os. 2 Pułku  45 /29 mieszkań/ od 9.00-14.00

30.01. poniedziałek

Os. 2 Pułku 50 /16 mieszkań/ od 16.00 – 19.00

31.01. wtorek

Ul. Gałczyńskiego od kościoła /12 domów i mieszkań/ 16.00 – 19.00

 

KS. KRZYSZTOF POLEWKA

LP.

ADRES

DATA

GODZINA

1

UL. CENTRALNA 38 A

2.01.2023

16.00 – 21.00

2

ALEJA POKOJU 83

3.01.2023

16.00 – 17.00

3

ALEJA POKOJU 87

3.01.2023

17.00 – 20.00

4

UL. KWIATÓW POLSKICH

UL. NASTROJOWA

4.01.2023

19.00 – 21.00

5

OS. KOLOROWE 5

0S. KOLOROWE 6

5.01.2023

16.00 – 18.00

6

OS. KOLOROWE 7

5.01.2023

18.00 – 19.30

7

OS. KOLOROWE 15

5.01.2023

19.30 – 21.00

 

OS. KOLOROWE 18

7.01.2023

9.00 – 12.00

8

UL. NARCIARSKA 2 H

7.01.2023

12.00 – 16.00

9

UL. GALICYJSKA 3 D

7.01.2023

16.00 – 20.00

10

UL. BIEŃCZYCKA 15 C

UL. BIEŃCZYCKA 15 D

UL. BIEŃCZYCKA 15 E

9.01.2023

18.00 – 21.00

11

OS. KOLOROWE 25

OS. KOLOROWE 26

10.01.2023

18.00 – 21.00

12

UL. SZAFRAŃSKA

11.01.2023

19.00 – 20.00

13

0S. KOLOROWE 11 A

12.01.2023

18.00 – 21.00

14

UL. BP-A PADNIEWSKIEGO 14

UL. BP-A PADNIEWSKIEGO 16

UL. BP-A PADNIEWSKIEGO 18

13.01.2023

18.00 – 21.00

15

OS. 2. PUŁKU LOTNICZEGO 44

14.01.2023

9.00 – 12.00

16

OS. 2. PUŁKU LOTNICZEGO 48

14.01.2023

12.00 – 14.00

17

0S. 2. PUŁKU LOTNICZEGO 49

14.01.2023

14.00 – 16.00

18

UL. SIKORKI 6

UL. SIKORKI 10

14.01.2023

16.00 – 18.00

19

UL. SIKORKI 12

14.01.2023

18.00 – 20.00

20

UL. WYSOCKIEJ 16

UL. WYSOCKIEJ 1 B

UL. WYSOCKIEJ 2 A

16.01.2023

18.00 – 20.00

21

UL. ŚLIWKOWA 16

UL. ŚLIWKOWA 20

UL. ŚLIWKOWA 32

17.01.2023

18.00 – 21.00

22

UL. STRUMYK 3

18.01.2023

19.00 – 20.00

23

UL. BP-A TOMICKIEGO 22

19.01.2023

18.00 – 21.00

24

UL. BP-A TOMICKIEGO 24

20.01.2023

18.00 – 21.00

25

UL. WĘŻYKA 17

UL. WĘŻYKA 19

UL. WĘŻYKA 21

UL. WĘŻYKA 11 A

21.01.2023

11.00 – 14.00

26

UL. WĘŻYKA 14 B

UL. WĘŻYKA 15 A

21.01.2023

14.00 – 16.00

27

UL. SOŁTYSOWSKA 10 E

UL. SOŁTYSOWSKA 10 F

23.01.2023

18.00 – 20.00

28

UL. SOŁTYSOWSKA 12 C

UL. SOŁTYSOWSKA 12 D

23.01.2023

20.00 – 21.00

29

UL. SOŁTYSOWSKA 10 G

24.01.2023

18.00 – 21.00

30

UL. SOŁTYSOWSKA 12 E

26.01.2023

18.00 – 21.00

31

UL. NARCIARSKA (DOMKI)

UL. NARCIARSKA 28

UL. NARCIARSKA 30

28.01.2023

11.00 – 17.00

32

UL. BP-A TOMICKIEGO 13A

30.01.2023

18.00 – 21.00

.

 

 

Kontakt do księdza dyżurnego:

tel. 723-689-444

Nabożeństwa

I-szy Czwartek
Godzina Święta: 17:00 - 18:00

I-szy Piątek
Spowiedź Święta:
rano: 6:30 - 7:30
po południu: 16:00 - 18:30
Msze Święte:
6:30, 7:00, 17:00, 18:00

I-sza Sobota
Msza Święta w intencji Rodzin naszej parafii: 8:30

Nowenna do św. Judy Tadeusza
28-ego dnia każdego miesiąca: 18:00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
środa: 18:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek: 17:00 - 18:00

Wieczory Uwielbienia

Każda I niedziela miesiąca po Mszy Świętej o 18:00.

Poradnia dla narzeczonych

I i III wtorek miesiąca: 18:00 - 19:30

Zapisy: ftrodzinie.pl/dla-narzeczonych/

Więcej informacji...

Biblioteka parafialna

Czwartek: 17:00 - 18:00
Niedziela: 9:30 - 10:30

Konto parafii

Bank Pekao S.A. Kraków

97 1240 4588 1111 0000 5492 0365

Archiwum nagrań

Kliknij w obrazek,

aby przejść na stronę!

72ec90a19631ded06b28d295eb33249488d49070

Trudne pytania, łatwe odpowiedzi

KATECHEZY PLAKAT 4
(kliknij, aby powiększyć)