Msze Święte

W tygodniu:
6:30, 7:00, 18:00

W Niedziele i Święta:
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

Kancelaria parafialna

Wtorek, Środa: 
16:00 - 17:30

Czwartek, Sobota:
8:00 - 10:00

PONIEDZIAŁEK, 3.12.2018

WSPOMNIENIE ŚW. FRANCISZKA KSAWEREGO, PREZBITERA

6.30

1) † Barbara Wcisło – od bratowej Krystyny z rodziną

2) † Artur Kochanek (greg. 3)

3)††Maria Jan Mieczysław Włodarczyk, zm. z rodziny Włodarczyków

4) † Tadeusz Orszulak (greg. 3)

5) †† Michał i Agnieszka Mróz

18.00

 † Barbara – od męża Mariana i córki Jowity

WTOREK, 4.12.2018

6.30

1) † Artur Kochanek (greg. 4)

2) † Tadeusz Orszulak (greg. 4)

3) † Stanisława Styczeń – od rodziny Waligórów z Ujazdu

4) † Ewa Mirek

5) † Michał Słuszniak

18.00

 †† Stanisław i Tekla

ŚRODA, 5.12.2018

6.30

1) † Artur Kochanek (greg. 5)

2) † Tadeusz Orszulak (greg. 5)

3) † Stanisława Styczeń – od chrześnicy Basi z mamą

4) † Jan Włodarczyk – od dzieci

18.00

Msza Święta z Nowenną do MB Nieustającej pomocy

CZWARTEK, 6.12.2018

6.30

1) † Czesław Oramus (12 r. śm.)

2) † Artur Kochanek (greg. 6)

3) † Tadeusz Orszulak (greg. 6)

4) Z okazji 80. rocznicy urodzin Krystyny – dziękczynna z prośbą…

18.00

† Danuta Kwaśniak – od sąsiadów z os. Kolorowego 18, kl. III

PIĄTEK, 7.12.2018

WSPOMNIENIE ŚW. AMBROŻEGO, BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁA

6.30

1) † Artur Kochanek (greg. 7)

2) † Tadeusz Orszulak (greg. 7)

3) † Władysław Malik – od Bernadety i Jacka Ceredy

4) † Gustaw Chowaniec – od córki i syna z rodzinami

17.00

† Mieczysław Nowak (1 r. śm.)

18.00

1) † Józef Fąfara – od rodziny Bobrek

2) W intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Bożemu P. Jezusa za zniewagi i grzechy oraz  w int. Straży Honorowej NSPJ i ich rodzin

SOBOTA, 8.12.2018

UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

6.30

1) † Artur Kochanek (greg. 8)

2) † Tadeusz Orszulak (greg. 8)

9.00

† Genowefa Piątkowska – od rodziny

16.30

†† Stefania i Józef Galon, i zmarli z rodziny

18.00

1) †† Anna Świgoń (35 r. śm.) i zmarli z rodziny

2) †† Wiesław Malikiewicz, Marian Cholewa

II  NIEDZIELA ADWENTU,  9.12.2018

7.00

Z Róży św. Faustyny – za żywych i zmarłych

8.30

1) † Tadeusz Orszulak (greg. 9)

2) † Artur Kochanek (greg. 9)

3) †† Teofila (ona) i Józef Tułacz, Leszek (zięć)

10.00

1) ZA PARAFIAN

2) Za pielgrzymów do MB w Lourdes

11.00

1) † Danuta Kwaśniak – od Bolesława Stocha z rodziną

2) † Tadeusz Boroń (20 r. śm.)

13.00

†† Kazimiera i Eugeniusz Frasińscy

18.00

†† Jan Franciszka Leokadia Kowalczyk

Nabożeństwa

I-szy Czwartek
Godzina Święta: 17:00 - 18:00

I-szy Piątek
Spowiedź Święta:
rano: 6:30 - 7:30
po południu: 16:00 - 19:00
Msze Święte:
6:30, 7:00, 17:00, 18:00

I-sza Sobota
Msza Święta w intencji Rodzin naszej parafii: 8:30

Nowenna do św. Judy Tadeusza
28-ego dnia każdego miesiąca: 18:00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
środa: 18:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek: 17:00 - 18:00

Wieczory Uwielbienia

Każda I niedziela miesiąca po Mszy Świętej o 18:00.

Poradnia dla narzeczonych

I i III wtorek miesiąca: 18:00 - 19:00

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji...

Biblioteka parafialna

Czwartek: 17:00 - 18:00
Niedziela: 9:30 - 10:30

Kontakt

ul. Wężyka 6
31-580 Kraków

tel. 012 647 94 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo juda

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 10

Wczoraj 198

W tym tygodniu 607

W tym miesiącu 5803

Wszystkie odwiedziny 669098

Obecnie 7 gości na stronie.

Do góry