Msze Święte

W tygodniu:
6:30, 7:00, 18:00

W Niedziele i Święta:
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

Kancelaria parafialna

Wtorek, Środa: 
16:00 - 17:30

Czwartek, Sobota:
8:00 - 10:00

PONIEDZIAŁEK, 18.03.2019

6.30

† Stanisław Wrona (greg. 18)

7.00

1) † Janina Płaneta (greg. 18)

2) †† Józefa i Franciszek Purchla

3) † Józef Moksa – od mieszkańców z os. 2 Pułku Lotn. bl. 42

18.00

1) Z okazji imienin ks. Prałata Zbigniewa – dziękczynna z prośbą… (od SHNSPJ)

2) † Józef Malota (1 r. śm.)

WTOREK, 19.03.2019

UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA, OBLUBIEŃCA NMP

6.30

1) † Józef Lizak (z okazji imienin)

2) † Stanisław Wrona (greg. 19)

7.00

1) O zdrowie i błog. Boże, opiekę św. Józefa nad Józefem – z okazji imienin

2) † Józef Malota

3) † Janina Płaneta (greg. 19)

18.00

†† Józef Kwiecień oraz zmarli rodzice i teściowie

ŚRODA, 20.03.2019

6.30

1) † Stanisław Wrona (greg. 20)

2) † Włodzimierz Rojek

7.00

1) † Krzysztof Dąbrowski (21 r. śm.)

2) † Janina Płaneta (greg. 20)

18.00

Msza Święta z Nowenną do MB Nieustającej pomocy

CZWARTEK, 21.03.2019

6.30

† Janina Płaneta (greg. 21)

7.00

1) † Wanda Wiśniewska (w rocznicę śmierci)

2) †† Józefa (ona) i Mieczysław Chwała

18.00

1) † Stanisław Wrona (greg. 21)

2) † Jerzy Staudt (4 r. śm.)

PIĄTEK, 22.03.2019

6.30

1) † Stanisław Wrona (greg. 22)

2) † Ewelina Gawlik (5 r. śm.)

7.00

1) † Janina Płaneta (greg. 22)

2) † Rozalia Skomorowska (3 r. śm.)

18.00

† Jerzy Skobrtal (31 r. śm.)

SOBOTA, 23.03.2019

6.30

† Stanisław Wrona (greg. 23)

7.00

1) † Janusz Baś (7 r. śm.)

2) † Kazimiera Skomorowska (babcia)

3) †† Edwarda (ona) Woźniczak, Władysław (mąż)

4) † Janina Płaneta (greg. 23)

18.00

† Maria Sak (8 r. śm.)

3. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

24.03.2019

7.00

† Tadeusz Gajoszek (5 r. śm.) – od żony i dzieci z rodziną

8.30

1) † ks. Janusz Budyn

2) † Stanisław Wrona (greg. 24)

10.00

ZA PARAFIAN

11.30

1) † Janina Płaneta (greg. 24)

2) †† Józef Miska, zmarli rodzice: Jan i Józefa Kapcia

3) † Maria Synowiec

13.00

† Maria Dobiecka (3 r. śm.)

18.00

†† Adela Kazimierz Zbigniew Grzegorz Habior – od rodziny Kucharzów

Nabożeństwa

I-szy Czwartek
Godzina Święta: 17:00 - 18:00

I-szy Piątek
Spowiedź Święta:
rano: 6:30 - 7:30
po południu: 16:00 - 19:00
Msze Święte:
6:30, 7:00, 17:00, 18:00

I-sza Sobota
Msza Święta w intencji Rodzin naszej parafii: 8:30

Nowenna do św. Judy Tadeusza
28-ego dnia każdego miesiąca: 18:00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
środa: 18:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek: 17:00 - 18:00

Wieczory Uwielbienia

Każda I niedziela miesiąca po Mszy Świętej o 18:00.

Poradnia dla narzeczonych

I i III wtorek miesiąca: 18:00 - 19:00

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji...

Biblioteka parafialna

Czwartek: 17:00 - 18:00
Niedziela: 9:30 - 10:30

Kontakt

ul. Wężyka 6
31-580 Kraków

tel. 012 647 94 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo juda

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 7

Wczoraj 198

W tym tygodniu 604

W tym miesiącu 5800

Wszystkie odwiedziny 669095

Obecnie 13 gości na stronie.

Do góry