Msze Święte

W tygodniu:
6:30, 7:00, 18:00

W Niedziele i Święta:
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

Kancelaria parafialna

Wtorek, Środa: 
16:00 - 17:30

Czwartek, Sobota:
8:00 - 10:00

PONIEDZIAŁEK, 16.09.2019

WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH MĘCZENNIKÓW KORNELIUSZA, PAPIEŻA I CYPRIANA, BISKUPA

6.30

1) † Henryk Rokosz (greg. 16)

2) † Marek Adamus – od koleżanki i kolegów z Wydziału Produkcji Węzłów Cieplnych MPEC

7.00

1) †† Marian Staszkiewicz (3 r. śm.) i zmarli rodzice

2) † Czesław Białkowski – od rodziny Piwowarów

18.00

1) †† Tekla i Antoni Sowa (greg. 16)

2) †† Bronisław Bielec, Jan Smuda

WTOREK, 17.09.2019

6.30

†† Agnieszka Dziaduś – wspomnienie w 100. rocznicę urodzin oraz zmarli z rodziny

7.00

1) †† Tekla i Antoni Sowa (greg. 17)

2) † Czesław Białkowski – od rodziny Skibów

18.00

Henryk Rokosz (greg. 17)

ŚRODA, 18.09.2019

ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI, ZAKONNIKA, PATRONA POLSKI

6.30

Henryk Rokosz (greg. 18)

7.00

1) †† Tekla i Antoni Sowa (greg. 18)

2) † Wiktoria Tutakiewicz (15 r. śm.)

3) † Tadeusz Babiuch

18.00

Msza Święta z Nowenną do MB Nieustającej pomocy

CZWARTEK, 19.09.2019

6.30

Henryk Rokosz (greg. 19)

7.00

1) †† Adam Golba i rodzice

2) †† Tekla i Antoni Sowa (greg. 12)

18.00

1) † Józef Prokop – od bratanicy

2) † Stefania Tomaszewska – od sąsiadów z os.2 Pułku Lotn. 45, kl. 2

PIĄTEK, 20.09.2019

WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH MĘCZENNIKÓW ANDRZEJA KIM TAEGON, PREZBITERA, PAWŁA CHONG HASANG I TOWARZYSZY

6.30

Henryk Rokosz (greg. 20)

7.00

1) †† Tekla i Antoni Sowa (greg. 20)

2) †† Józef Gielata, zmarli rodzice i rodzeństwo

3) † Czesław Białkowski – od Pawła Perlikowskiego z rodzicami

18.00

Za małżeństwa jubileuszowe

SOBOTA, 21.09.2019

ŚWIĘTO ŚW. MATEUSZA, APOSTOŁA I EWANGELISTY

6.30

Henryk Rokosz (greg. 21)

7.00

1) †† Józef Płaneta (5 r. śm.), Janina - żona

2) †† Tekla i Antoni Sowa (greg. 21)

18.00

†† Stefan Walor (46 r. śm.), Władysław Rojewski (5 r. śm.)

25. NIEDZIELA ZWYKŁA

22.09.2019

7.00

†† Zofia i Feliks Kucharczyk, ich synowie: Władysław i Tadeusz oraz synowa Janina

8.30

1) † Henryk Rokosz (greg. 22)

2) †† Tekla i Antoni Sowa (greg. 22)

10.00

1) ZA PARAFIAN

2) W intencji pielgrzymów na Górę św. Anny z ks. Arturem i ich rodzin

11.30

1) Z okazji 18. rocznicy urodzin Wiktorii – dziękczynna z prośbą…

2) †† Tadeusz Baś (16 r. śm.), Janina – żona

3) †† Maria i Bolesław Musiał (11 r. śm.), Jan Wierzbanowski (26 r. śm.)

13.00

Z okazji 14. rocznicy ślubu Moniki i Piotra – dziękczynna z prośbą… oraz dla ich dzieci

18.00

Bogdan Szubarga (3 r. śm.)

Nabożeństwa

I-szy Czwartek
Godzina Święta: 17:00 - 18:00

I-szy Piątek
Spowiedź Święta:
rano: 6:30 - 7:30
po południu: 16:00 - 19:00
Msze Święte:
6:30, 7:00, 17:00, 18:00

I-sza Sobota
Msza Święta w intencji Rodzin naszej parafii: 8:30

Nowenna do św. Judy Tadeusza
28-ego dnia każdego miesiąca: 18:00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
środa: 18:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek: 17:00 - 18:00

Wieczory Uwielbienia

Każda I niedziela miesiąca po Mszy Świętej o 18:00.

Poradnia dla narzeczonych

I i III wtorek miesiąca: 18:00 - 19:00

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji...

Biblioteka parafialna

Czwartek: 17:00 - 18:00
Niedziela: 9:30 - 10:30

Kontakt

ul. Wężyka 6
31-580 Kraków

tel. 012 647 94 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo juda

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 9

Wczoraj 198

W tym tygodniu 606

W tym miesiącu 5802

Wszystkie odwiedziny 669097

Obecnie 8 gości na stronie.

Do góry