Msze Święte

W tygodniu:
6:30, 7:00, 18:00

W Niedziele i Święta:
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

Kancelaria parafialna

Wtorek, Środa: 
16:00 - 17:30

Czwartek, Sobota:
8:00 - 10:00

PONIEDZIAŁEK, 17.12.2018

6.30

1) †† Grzegorz Gaweł, Maria (żona), Edward (syn)

2) † Michał Zasowski (30 r. śm.)

3) † Jan Borowiec – od żony i synów z rodzinami

4) † Tadeusz Orszulak (greg. 17)

18.00

1) † Longina (ona) Habina – od męża z synami

2) † Artur Kochanek (greg. 17)

WTOREK, 18.12.2018

6.30

1) † Leon Kamiński (12 r. śm.)

2) † Tadeusz Orszulak (greg. 18)

3) † Artur Kochanek (greg. 18)

4) †† Władysław Orzechowski, Ludwika (żona), Józef (syn), Julia (siostra)

5) † Edward Polański – od rodziny Wilkoszów z Krakowa

18.00

† Tadeusz Pawelec (8 r. śm.)

ŚRODA, 19.12.2018

6.30

1) † Artur Kochanek (greg. 19)

2) † Tadeusz Orszulak (greg. 19)

3) † Stanisława Styczeń – od Marii i Piotra Pączek

4) † Marian Kostecki – od rodziny Liszaj

5) † Stanisława Juda – od Zofii Rokosz z ul. Kamionka, bl. 3

18.00

Msza Święta z Nowenną do MB Nieustającej pomocy

CZWARTEK, 20.12.2018

6.30

1) † Krzysztof Dąbrowski

2) † Artur Kochanek (greg. 20)

3) † Tadeusz Orszulak (greg. 20)

4) † Marian Kostecki – od siostry Zofii

5) † Edward Polański – od siostry Krystyny z rodziną

18.00

† Antonina Cudek (21 r. śm.)

PIĄTEK, 21.12.2018

6.30

1) † Artur Kochanek (greg. 21)

2) † Tadeusz Orszulak (greg. 21)

3) † Gustaw Chowaniec – od sióstr i brata z rodzinami

4) †† Jerzy Wadas (10 r. śm.) i zmarli z rodziny

5) † Edward Polański – od Elżbiety Stachurskiej z rodziną

18.00

 Za małżeństwa jubileuszowe

SOBOTA, 22.12.2018

6.30

1) † Artur Kochanek (greg. 22)

2) † Tadeusz Orszulak (greg. 22)

3) † Stanisława Styczeń – od Ewy i Piotra Marzec z dziećmi

4) †† Emilia i Józef Czura, Józef (syn)

18.00

† Agnieszka Ryczek (12 r. śm.)

IV  NIEDZIELA ADWENTU,  23.12.2018

7.00

† Tadeusz Orszulak (greg. 23)

8.30

†† Bogumiła Tyrka (21 r. śm.), Tadeusz (ojciec – 17 r. śm.), zmarli z rodziny Szabelskich

10.00

 ZA PARAFIAN

11.30

† Emilia Janas (13 r. śm.) – od synowej Marii i wnuczki Małgorzaty

13.00

† Artur Gicala (1 r. śm.) – od syna Dawida z mamą

18.00

† Artur Kochanek (greg. 23)

Nabożeństwa

I-szy Czwartek
Godzina Święta: 17:00 - 18:00

I-szy Piątek
Spowiedź Święta:
rano: 6:30 - 7:30
po południu: 16:00 - 19:00
Msze Święte:
6:30, 7:00, 17:00, 18:00

I-sza Sobota
Msza Święta w intencji Rodzin naszej parafii: 8:30

Nowenna do św. Judy Tadeusza
28-ego dnia każdego miesiąca: 18:00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
środa: 18:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek: 17:00 - 18:00

Wieczory Uwielbienia

Każda I niedziela miesiąca po Mszy Świętej o 18:00.

Poradnia dla narzeczonych

I i III wtorek miesiąca: 18:00 - 19:00

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji...

Biblioteka parafialna

Czwartek: 17:00 - 18:00
Niedziela: 9:30 - 10:30

Kontakt

ul. Wężyka 6
31-580 Kraków

tel. 012 647 94 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo juda

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 7

Wczoraj 586

W tym tygodniu 7

W tym miesiącu 3485

Wszystkie odwiedziny 666780

Obecnie 13 gości na stronie.

Do góry