Msze Święte

W tygodniu:
6:30, 7:00, 18:00

W Niedziele i Święta:
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

Kancelaria parafialna

Wtorek, Środa: 
16:00 - 17:30

Czwartek, Sobota:
8:00 - 10:00

PONIEDZIAŁEK, 29.10.2018

6.30

† Genowefa Piątkowska – od sąsiadów

7.00

1) † Mirosław Wąsowski (greg. 29)

2) † Stanisław Wajda – od kuzynki Jolanty z mężem

3) † Stanisława Styczeń – od rodziny Smaga

18.00

1) † Kazimierz Włusek (greg. 29)

2) † Anna Skobrtal (4 r. śm.)

WTOREK, 30.10.2018

6.30

1) † Genowefa Piątkowska – od sąsiadów

2) † Józef Jewuła

7.00

1) †  Kazimierz Włusek (greg. 30)

2) † Mirosław Wąsowski (greg. 30)

18.00

† Alina Bełda

ŚRODA, 31.10.2018

6.30

1) † Jan Włodarczyk

2) † Janina Mytnik – od syna, synowej i wnuków

7.00

1) † Stanisława Styczeń – od Zofii i Adama Stelmach

2) † Beata Dziurdzia

3) † Czesława Gromek – od wnuczek Elżbiety i Patrycji

18.00

MSZA ŚW. Z NOWENNĄ DO MBNP

CZWARTEK, 1.11.2018

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

7.00

1) †† Helena i Izydor Kokosińscy (greg. 1)

2) † Stanisław Wajda – od koleżanek i kolegów

8.30

1) † Józef Kuciel

2) †† Marianna i Władysław Jędras (greg. 1)

10.00

ZA PARAFIAN

11.30

†† Józef Kawula, Anna (żona)

13.00

† Zofia Łapczyńska – od Agnieszki Orda z rodziną

18.00

† Marek Traczyński

PIĄTEK, 2.11.2018

WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH

6.30

1) †† Marianna i Władysław Jędras (greg. 2)

2) † Stanisława Styczeń – od rodziny Gadzinów

7.00

1) † Kazimiera Kwapień (6 r. śm.)

2) †† Helena i Izydor Kokosińscy (greg. 2)

9.00

MSZA ŚW. WSPÓLNA ZA ZMARŁYCH

17.00

† Józef Paluch

18.00

1) W intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Bożemu P. Jezusa

za zniewagi i grzechy oraz  w int. Straży Honorowej NSPJ i ich rodzin

2) MSZA ŚW. WSPÓLNA ZA ZMARŁYCH

SOBOTA, 3.11.2018

6.30

†† Marianna i Władysław Jędras (greg. 3)

7.00

1) † Genowefa Piątkowska – od sąsiadów

2) †† Franciszek Bober (22 r. śm.), Wiktoria (żona)

3) †† Helena i Izydor Kokosińscy (greg. 3)

8.30

Za rodziny

18.00

† Zofia Rudel

31. NIEDZIELA  ZWYKŁA - 4.11.2018

7.00

Z Róży św. Agnieszki – dziękczynna z prośbą o opiekę MB Różańcowej, za żywych i zmarłych z Róży

8.30

1) †† Karol Łapaj oraz zmarli z rodziny Hytroś, Jaworskich i Bąk

2) †† Marianna i Władysław Jędras (greg. 4)

3) †† Helena i Izydor Kokosińscy (greg. 4)

10.00

ZA PARAFIAN

11.30

1) † Halina Krupa (2 r. śm.)

2) †† Franciszek Kasprzycki, Katarzyna (żona), Wacław (mąż), Stanisława (córka)

13.00

CHRZEST

18.00

† Jan Michoński (26 r. śm.)

Nabożeństwa

I-szy Czwartek
Godzina Święta: 17:00 - 18:00

I-szy Piątek
Spowiedź Święta:
rano: 6:30 - 7:30
po południu: 16:00 - 19:00
Msze Święte:
6:30, 7:00, 17:00, 18:00

I-sza Sobota
Msza Święta w intencji Rodzin naszej parafii: 8:30

Nowenna do św. Judy Tadeusza
28-ego dnia każdego miesiąca: 18:00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
środa: 18:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek: 17:00 - 18:00

Wieczory Uwielbienia

Każda I niedziela miesiąca po Mszy Świętej o 18:00.

Poradnia dla narzeczonych

I i III wtorek miesiąca: 18:00 - 19:00

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji...

Biblioteka parafialna

Czwartek: 17:00 - 18:00
Niedziela: 9:30 - 10:30

Kontakt

ul. Wężyka 6
31-580 Kraków

tel. 012 647 94 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo juda

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 8

Wczoraj 586

W tym tygodniu 8

W tym miesiącu 3486

Wszystkie odwiedziny 666781

Obecnie 20 gości na stronie.

Do góry