Msze Święte

W tygodniu:
6:30, 7:00, 18:00

W Niedziele i Święta:
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

Kancelaria parafialna

Wtorek, Środa: 
16:00 - 17:30

Czwartek, Sobota:
8:00 - 10:00

PONIEDZIAŁEK, 5.11.2018

6.30

† Genowefa Piątkowska – od sąsiadów

7.00

1) †† Helena i Izydor Kokosińscy (greg. 5)

2) † Stanisław Wajda – od Joanny i Roberta Iwańców

3) † Czesława Gromek – od wnuka Aleksandra

18.00

1) † Danuta Kwaśniak – od sąsiadów z os. Kolorowe 18, kl. III

2) †† Marianna i Władysław Jędras (greg. 5)

WTOREK, 6.11.2018

6.30

1) † Janina Tylec – od męża z rodziną

2) †† Helena i Izydor Kokosińscy (greg. 6)

7.00

1) †† Marianna i Władysław Jędras (greg. 6)

2) † Czesława Gromek – od siostrzenicy Anny

18.00

1) † Andrzej Zagata (3 r. śm.)

2) † Halina Krupa (2 r. śm.) – od chóru VOX FIDEI

ŚRODA, 7.11.2018

6.30

†† Helena i Izydor Kokosińscy (greg. 7)

7.00

1) †† Marianna i Władysław Jędras (greg. 7)

2) †† z rodziny Staudt: Katarzyna Jan Janina Władysław Jerzy

3) † Leonarda (ona) Karaś

18.00

MSZA ŚW. Z NOWENNĄ DO MBNP

CZWARTEK, 8.11.2018

6.30

 † Antonina Bałucińska – od sąsiadów

7.00

1) †† Helena i Izydor Kokosińscy (greg. 8)

2) †† Marianna i Władysław Jędras (greg. 8)

18.00

1) † Władysław Wawro (22 r. śm.)

2) † Anna Mazur – od sąsiadów z os. 2 Pułku Lotn. 42

PIĄTEK, 9.11.2018

ROCZNICA POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ

6.30

† Katarzyna Markiewicz (chrzestna)

7.00

1) † Stanisław Wajda – od rodziny Wierzbickich, Jaromin, Rozbickich

2) †† Helena i Izydor Kokosińscy (greg. 9)

3) †† Marianna i Władysław Jędras (greg. 9)

18.00

† Zbigniew Gola

SOBOTA, 10.11.2018

WSPOMNIENIE ŚW. LEONA WIELKIEGO, PAPIEŻA I DOKTORA KOŚCIOŁA

6.30

† Adam Ślizowski – od sąsiadów

7.00

1) † Tadeusz Jarosz (30 r. śm.)

2) †† Marianna i Władysław Jędras (greg. 10)

3) †† Helena i Izydor Kokosińscy (greg. 10)

18.00

† Władysław Turski (3 r. śm.)

32. NIEDZIELA  ZWYKŁA - 11.11.2018

7.00

†† Marianna Zych, Ignacy (mąż)

8.30

1) Z okazji 18 rocznicy urodzin Jakuba Jaśkowca – dziękczynna z prośbą…

2) †† Marianna i Władysław Jędras (greg. 11)

3) †† Helena i Izydor Kokosińscy (greg. 11)

10.00

1) ZA PARAFIAN

2) ZA OJCZYZNĘ

11.30

† Maria Synowiec (23 r. śm.)

13.00

† Stanisława Klimek (14 r. śm.)

18.00

† Józefa Mazur

Nabożeństwa

I-szy Czwartek
Godzina Święta: 17:00 - 18:00

I-szy Piątek
Spowiedź Święta:
rano: 6:30 - 7:30
po południu: 16:00 - 19:00
Msze Święte:
6:30, 7:00, 17:00, 18:00

I-sza Sobota
Msza Święta w intencji Rodzin naszej parafii: 8:30

Nowenna do św. Judy Tadeusza
28-ego dnia każdego miesiąca: 18:00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
środa: 18:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek: 17:00 - 18:00

Wieczory Uwielbienia

Każda I niedziela miesiąca po Mszy Świętej o 18:00.

Poradnia dla narzeczonych

I i III wtorek miesiąca: 18:00 - 19:00

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji...

Biblioteka parafialna

Czwartek: 17:00 - 18:00
Niedziela: 9:30 - 10:30

Kontakt

ul. Wężyka 6
31-580 Kraków

tel. 012 647 94 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo juda

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 7

Wczoraj 586

W tym tygodniu 7

W tym miesiącu 3485

Wszystkie odwiedziny 666780

Obecnie 37 gości na stronie.

Do góry