Msze Święte

W tygodniu:
6:30, 7:00, 18:00

W Niedziele i Święta:
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

Kancelaria parafialna

Wtorek, Środa: 
16:00 - 17:30

Czwartek, Sobota:
8:00 - 10:00

PONIEDZIAŁEK, 27.05.2019

6.30

† Jerzy Bożyk – od poseł Barbary Bubula

7.00

1) † Tadeusz Koński (25 r. śm.)

2) † Tadeusz Jaśkiewicz – od wnuka Dariusza

3) †† Zofia i Ludwik Nęcka (greg. 27)

18.00

1) † Mieczysław Krzemień (4 r. śm.) – od żony i dzieci z rodziną

2) † Cecylia Galas (greg. 27)

WTOREK, 28.05.2019

6.30

1) † Jerzy Bożyk – od Akcji Katolickiej i Organizatorów Przeglądu Pieśni Patriotycznej

2) † Cecylia Galas (greg. 28)

7.00

1) †† Zofia i Ludwik Nęcka (greg. 28)

2) † Karol Srokowski (dziadek)

18.00

MSZA ŚW. Z NOWENNĄ DO ŚW. JUDY TADEUSZA

ŚRODA, 29.05.2019

WSPOMNIENIE ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ, DZIEWICY

6.30

1) Z okazji 22. rocznicy urodzin Karola – dziękczynna z prośbą…

2) † Cecylia Galas (greg. 29)

7.00

1) † Władysław Budyn

2) †† Zofia i Ludwik Nęcka (greg. 29)

3) † Bogumiła Hajto (greg. 1)

18.00

Msza Święta z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy

CZWARTEK, 30.05.2019

6.30

† Bogumiła Hajto (greg. 2)

7.00

1) † Cecylia Galas (greg. 30)

2) † Władysław Czachor (24 r. śm.)

18.00

1) † Czesława Gromek (1 r. śm.)

2) †† Zofia i Ludwik Nęcka (greg. 30)

PIĄTEK, 31.05.2019

ŚWIĘTO NAWIEDZENIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

6.30

1) †† Agnieszka i Michał Mróz

2) † Jan Nowak – od żony

7.00

1) † Bogumiła Hajto (greg. 3)

2) †† Leontyna Gierońska (22 r. śm.),  Helena, Adam i Stanisław

18.00

1) † Józef (29 r. śm.)

2) † Helena Mikrut (w rocznicę śmierci)

SOBOTA 1.06.2019

WSPOMNIENIE ŚW. JUSTYNA, MĘCZENNIKA

6.30

† Bogumiła Hajto (greg. 4)

7.00

1) †† Zofia i Bolesław Brzeszcz (greg. 1)

2) W rocznicę śmierci Matki Teresy – założycielki Sióstr św. Klary

18.00

† Józef Dąbrowski

7. NIEDZIELA WIELKANOCNA

                               UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

                          2.06.2019

7.00

1) Z Róży św. Teresy– za żywych i zmarłych członków o raz z ich rodzin

2) Z Róży św. Agnieszki – za żywych i zmarłych członków o raz z ich rodzin

8.30

1) † Adam Ślizowski (1 r. śm.) – od żony z synami

2) †† Zofia i Bolesław Brzeszcz (greg. 2)

3) † Bogumiła Hajto (greg. 5)

10.00

 ZA PARAFIAN

11.30

1) † Marcin Politowski – od teściów

2) †† Jan Kluzek, Zbigniew i Zofia Kluzek, Antoni i Zofia Szafraniec, Bogdan i Franciszka Maj

13.00

CHRZEST

18.00

Z okazji 16. rocznicy urodzin Jakuba – dziękczynna z prośbą…

Nabożeństwa

I-szy Czwartek
Godzina Święta: 17:00 - 18:00

I-szy Piątek
Spowiedź Święta:
rano: 6:30 - 7:30
po południu: 16:00 - 19:00
Msze Święte:
6:30, 7:00, 17:00, 18:00

I-sza Sobota
Msza Święta w intencji Rodzin naszej parafii: 8:30

Nowenna do św. Judy Tadeusza
28-ego dnia każdego miesiąca: 18:00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
środa: 18:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek: 17:00 - 18:00

Wieczory Uwielbienia

Każda I niedziela miesiąca po Mszy Świętej o 18:00.

Poradnia dla narzeczonych

I i III wtorek miesiąca: 18:00 - 19:00

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji...

Biblioteka parafialna

Czwartek: 17:00 - 18:00
Niedziela: 9:30 - 10:30

Kontakt

ul. Wężyka 6
31-580 Kraków

tel. 012 647 94 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo juda

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 7

Wczoraj 586

W tym tygodniu 7

W tym miesiącu 3485

Wszystkie odwiedziny 666780

Obecnie 20 gości na stronie.

Do góry